„Ręka Boga” sięgająca z niebios na ziemię czy zły omen? To nie jest wiadome, jednak fotografia, na której uwieczniono tajemnicze zjawisko zupełnie podzieliła internautów. Jedni wierzą, ze to nadnaturalna ingerencja i symbol Bożej pieczy nad światem, inni przekonują, że to jedynie przypadek nietypowego ułożenia chmur i nie ma w tym nic paranormalnego.

Zdjęcie zostało wykonane przez fotografkę-amatorkę w górzystych terenach Szkocji i nad tym, co można zobaczyć na fotografii zastanawiają się internauci z całego świata. Zdjęcie zrobiło prawdziwą furorę!

Fotografka amatorka uchwyciła oszałamiającą formację chmur na zdjęciu. To wygląda jak "ręka Boga" sięgająca ziemi!

Osobą, której udało się uchwycić niesamowite niebo jest mieszkanka Wielkiej Brytanii, 30-letnia Louise Taylor zrobiła spektakularne zdjęcia swoim iPhonem po dostrzeżeniu dziwnej formacji chmur w górzystych terenach Szkocji (Scottish Highlands).

Louise, która pochodzi z Kinlochewe w północno-zachodnich Highands była w pobliżu miasta Tore, podczas jazdy do Dingwall w 2016 roku, kiedy jej oczom ukazał się niezwykły widok. Natychmiast wyciągnęła telefon, by uwiecznić go na zdjęciu.

fot. thesun.co.uk

- Zdjęcia zostały zrobione iPhonem podczas podróży. Powstały, zanim potężna burza z silnym wiatrem nawiedziła Szkocję. To forma skręconej chmury soczewkowej. Na pewno najdziwniejsza chmura, jaką kiedykolwiek widziałam – napisała w opisie zdjęcia Louise.

Louise zajmuje się amatorsko fotografią pogodową i ma świadomość tego, że ludzie lubią dopatrywać się w podobnych zdjęciach religijnego znaczenia, zamiast tego, czym są naprawdę.

Po opublikowaniu jednego ze zdjęć online „niebiańska wersja” tego, co możemy zobaczyć na fotografii wywołała mnóstwo komentarzy.

- Wygląda jak ramię z opadającą dłonią, która chce po coś sięgnąć – napisała jedna z komentatorek.

Wielu dopatruje się w zdjęciu boskiej ingerencji. Czy to naprawdę „ręka Boga”?

fot. thesun.co.uk

Przypomnij sobie o… MATKA ROBERTA BIEDRONIA W ZASKAKUJĄCYCH SŁOWACH O KINDZE DUDZIE. CZY PONIESIE KONSEKWENCJE?

Jak informował portal Życie: KRAKÓW: RYNEK PRACY MA POWAŻNE PROBLEMY. KOGO SZUKAJĄ NAJBARDZIEJ I CO TO OZNACZA DLA SZUKAJĄCYCH PRACY

Portal Życie pisał również o… BYŁ WIELKĄ GWIAZDĄ "IDOLA" I NAGLE ZNIKNĄŁ. JAK TERAZ ŻYJE SZYMON WYDRA