Liliana Olszewska jest córką znanej siatkarki Agaty Mróz, która zmarła w 2008 roku w wyniku przegranej walki z ciężką białaczką. Siatkarka mimo choroby zdecydowała się na ciążę. Zmarła zaledwie dwa miesiące po porodzie osieracając małą Lilianę. Teraz, kiedy dziewczynka ma już 12 lat, Jacek Olszewski - jej ojciec, zdradza, czy Lilka poszła w ślady matki.

Liliana Olszewska. Czy córka Agaty Mróz poszła w ślady matki?

Niedawno Lila i jej tata byli gośćmi programu śniadaniowego w telewizyjnnej jedynce. Zdecydowasli się oni na uchylenie rąbka tajemnicy. Czy Liliana poszła w ślady matki i zostanie siatkarką?
Jak się okazuje tata przed długi czas nie chciał by córka grała w siatkówkę.
"Ja ją przez wiele lat próbowałem powstrzymać od siatkówki, bo wszyscy mówili, że skoro mama grała, to córka też powinna grać"- zdradza.

Liliana Olszewska, Jacek Olszewski fot. Plejada
Liliana Olszewska, Jacek Olszewski fot. Plejada

"Jak się później okazało, trudy ojca poszły na marne Próbowaliśmy różnych sportów, ale nie wiem, czy stety, czy niestety, skończyło się na... siatkówce. To jest dopiero jej drugi rok kariery w klubie KS Saska, więc zobaczymy. Na razie efekty są megazadowalające"
Co więcej Lila ma także zapędy nna modelkę. Jak się okazuje tata będzie wspierrał dziewczynę w swojej pasji.

Liliana Olszewska fot. Plejada
Liliana Olszewska fot. Plejada

"Myślę, że spróbujemy. Lila się jeszcze trochę wstydzi. Może nie jako karierę modelki, bo to jest ciężkie, ale jako przygodę na pewno chcielibyśmy spróbować. Mamy znajomego, który prowadzi agencję, więc pewnie to zrobimy"
Co ciekawe pomysł modelingu wypłynął od ojca.
"Nigdy nie myślałam o tym, dopiero kiedy tata mi podał taki pomysł, pomyślałam, że to może być spoko, bo mam do tego dobrą figurę, a też trzeba próbować wielu rzeczy"

Agata Mróz fot. Plejada
Agata Mróz fot. Plejada