Czasami podczas sprzątania lub odnawiania swoich mieszkań możemy odkryć nietypowe znaleziska. Niekiedy znajdują się przedmioty, które niegdyś zgubiliśmy, narzędzia, dokumenty… Jednak to, co czekało na tę kobietę, było wprost nie do wiary.

Niebywałe znalezisko podczas remontu

Kobieta nie mogła się spodziewać tego, co znalazła podczas remontu domu. Było to jeszcze bardziej nietypowe niż zdarzające się niekiedy odkrycia, np. młotek w ścianie. Chodziło o wiadomość od poprzednich mieszkańców.

Kobieta, która dokonała tego niespodziewanego odkrycia, mieszka na stałe w Australii i właśnie tam posiada własny dom. Kupiła go od poprzednich właścicieli, nie spodziewając się, że jedna ze ścian skrywa tajemnicę.

Kobieta znalazła niesamowitą notatkę podczas remontu. Źródło: kb.pl
Kobieta znalazła niesamowitą notatkę podczas remontu. Źródło: kb.pl

Portal Lelum.pl przedstawił historię, która miała miejsce w 2019 roku. To właśnie wtedy mieszkanka Australii zdecydowała się na remont domu. Nie mogła przewidzieć, co znajdzie podczas prac.

Okazało się, że na jednej z tapet widniała notatka z podaną datą – 1997 rok. To jeszcze nie koniec zaskoczeń. Treść notki była zapisana wiecznym piórem, co sprawiło, że dało się ją z łatwością odczytać nawet po 22 latach.

[quote author=""]„Jeśli kiedykolwiek będziesz musiał ponownie tapetować ten pokój, zajmie 8 rolek tapety. Kupiłem tylko sześć rolek po 17 USD za rolkę w dniu

Kobieta znalazła niesamowitą notatkę podczas remontu. Źródło: relist.pl
Kobieta znalazła niesamowitą notatkę podczas remontu. Źródło: relist.pl

Ta niesamowita notatka, którą Australijka pokazała w sieci, spotkała się z ciepłym odzewem internautów, którzy również zaczęli zostawiać nieznajomym miłe liściki.

„Ktokolwiek to czyta, świetnie sobie radzisz! Zasługujesz dziś na niesamowity i szczęśliwy dzień” – napisał jeden z internautów na karteczce i podał ją sprzedawczyni razem z serem.

Jak widać, wystarczy drobny gest, by wywołać uśmiech na twarzy drugiego człowieka.

Przypomnij sobie o… PORUSZAJĄCE ZACHOWANIE STARSZEGO PANA, KTÓRY W CZASIE BADANIA WSPIERAŁ SWOJĄ 70-LETNIĄ ŻONĘ. „NIE BÓJ SIĘ. TO NIE BĘDZIE BOLAŁO”

Jak informował portal Życie: DZIWNY ZIELONY OBIEKT NA NIEBIE PRZYKUŁ UWAGĘ LUDZI. CO TO MOGŁO BYĆ? [VIDEO]

Portal Życie pisał również o… WNĘTRZA TEGO OPUSZCZONEGO DOMU SĄ W STANIE PRZENIEŚĆ W CZASIE. NIESAMOWITE ODKRYCIE UWIECZNIONE NA ZDJĘCIACH