Jak podaje portal „Good Times”, para seniorów przyszła do szpitala w Shenhen, gdzie 70-letnia kobieta miała się poddać badaniu krwi, by skontrolować poziom cukru. Kobieta była przerażona igłą i całym badaniem, ale mąż nie zamierzał zostawić ją ani na chwilę.

Nie bój się

Seniorka była naprawdę przerażona myślą o tym, że wbiją jej w rękę igłę. Wówczas jej mąż, wiedząc jak bardzo się boi. Przytulił ją do siebie i zakrył oczy, mówiąc do niej kojąco: „Nie bój się. To nie będzie bolało” – zapewnił staruszek swoją ukochaną.

Nie tylko żona mężczyzny była wzruszona tym, jak zachował się jej mąż. Jego opieka i pełne miłości zachowanie poruszyło pielęgniarki, które pobierały w tym dniu badanie krwi od seniorki. Akt miłości starszej pary podbił serca internautów, kiedy nagranie z tej wyjątkowej chwili trafiło do mediów społecznościowych.

GoodTimes

Internauci są zachwyceni

Wielu internautów nie kryło swojego wzruszenia po obejrzeniu nagrania. Niektórzy pisali, że oddaliby absolutnie wszystko, żeby znaleźć taką miłość. Patrząc na seniorów użytkownicy mediów społecznościowych zazdrościli im tego, jak bardzo się kochają i troszczą o siebie.

Patrząc na nich nie ma się wątpliwości, że łączy ich szczera i ogromna miłość, która może przeciwstawić się wszystkim przeciwnościom.

Tę wyjątkową chwilę, możecie zobaczyć na nagraniu poniżej.

Was też poruszyła ta bardzo kochająca się para?

To też może cię zainteresować: Wnętrza tego opuszczonego domu są w stanie przenieść w czasie. Niesamowite odkrycie uwiecznione na zdjęciach

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Kuba Wojewódzki kontra fotoreporter. Doszło do rękoczynów. Dziennikarz nie wytrzymał, ma zszargane nerwy

O tym się mówi: Cena truskawek w tym roku dosłownie powala. Część plantatorów zdecydowała się wpuścić Polaków na pola, by mogli uzbierać je za darmo