Plejada pokazała nam krótkie nagranie z udziałem Michała Wiśniewskiego, tajemniczej pani i pana o ksywie "Śledzik". Padło pytanie: Kto zbał o twoją fryzurę w dobie kwarantanny"? Michał Wiśniewski odpowiedział rzeczowo, ale i zaskakująco!

Nowa moda "kwarantannowa"

Wiele osób boleśnie zmagało się podczas ścisłej kwarantanny z brakiem dostepu do usług fryzjerskich. Na efekty nie trzeba było długo czekać.

Twitter

Każdy próbował na własną rękę posłużyć się maszynką i nożyczkami:

Google

...albo poprosił o to domowników...

Google

Wielu także obejrzało miliony minut instrukcji strzyżenia, jakie pojawiły się na YouTube:

Warsztat Fryzur Męskich Barbershop

Byli też i tacy, którzy mimo wszystko skorzystali z pomocy znajomego fryzjera, a efekty nie umknęły uwadze mediów:

YT

W tej zacnej grupie znalazł się także Michał Wiśniewski, który zdradził fanom, kto zadbał o jego czerwony kolor włosów i strzyżenie podczas społecznej kwarantanny.

Plejada

Marcin Cejrowski podczas swojego programu "Kwarantanna Live" zapytał Michała Wiśniewskiego o te magiczne rączki, które tak pięknie zadbały o jego wygląd. Michał od razu popędził z telefonem, aby wyjawić swój sekret.

Plejada

Niezwykle chwalił swoją współpracownicę i widać było, że jest wdzięczny za to, że miał możliwość zachować swój niepowtarzalny wizerunek.

O tym pisaliśmy: Maryla Rodowicz zrobiła szczere wyznanie. Za kim gwiazda tęskni najbardziej

Zerknij też tutaj: Jak zrobić dobre wrażenie na rodzicach partnera? Historie innych mogą być dobrą lekcją. Psycholog zdradza kilka podstawowych zasad

Przypominamy także o: Najbogatsi polscy emeryci otrzymują po ponad 20 tys. zł miesięcznie. Co trzeba zrobić, by móc liczyć na tak wysokie świadczenia