Jak podaje "se.pl", Anna Mucha wrzuca na Instagram zdjęcia, które powodują w zaglądających tam fanach zagubienie.

Różne wizerunki - magia telewizji plus zdolny stylista

Instagram/Anna Mucha

Fani pogubili się, gdy Anna Mucha wrzuciła na swój prowil na Instagramie zdjęcie, na którym widzimy radykalną zmianę na jej głowie, by kolejna publikacja przedstawiła aktorkę w poprzedniej stylizacji. Jak ona to zrobiła?

Instagram/Anna Mucha

Jak wiemy, Anna Mucha związana jest z serialem "M jak miłość", który ruszy znowu pełną parą po wakacjach. Po komentarzach pod pewnym zdjęciem widać, że internauci raczej nie przyjrzeli się głowie Ani i wpadli w panikę, że ścięła włosy na krótko.

Naorawde ładnie Ci w krotkich wlosach uwazam ze korzystniej 😉 Aniu obcielas wlosy? Nieee Oo kurde nie poznałam

Warto jednak czasem zwrócić uwagę na drobne szczegóły, by wyłapać zdolną rękę stylisty, który jak z plasteliny tworzy fryzury - raz krótką, potem długą, by za chwilę stworzyć lśniącą łysinę - bez golenia włosów!

W jaki sposób zatem powstała fryzura? Inne media wspominają o peruce, jednak my mamy inną koncepcję. Odpowiednio zaczesane na gładko włosy plus zarzucone na czoło, pieczołowicie ułożone końcówki dały efekt krótkiego strzyżenia.

YT/zycie.news

Wyświetl ten post na Instagramie.

czas na truskawki 🍓 💋

Post udostępniony przez Anna Mucha (@taannamucha)

O tym pisaliśmy: Aleksandra Kwaśniewska opublikowała wspólne selfie z ojcem. Zdjęcie nie umknęło uwadze wielu znanych osób. Posypały się komentarze

Zerknij tutaj: Przyjaciel Dagmary Kazimierskiej wyjawił wstydliwy sekret. Celebrytka namówiła go do zrobienia pewnej rzeczy