Michał Wiśniewski jest jednym z najbardziej charakterystycznych twórców polskiej sceny muzycznej. Wokalista grupy „Ich Troje” prowadzi bujne życie.
Słynny wokalista od lat pozostaje na topie. W ostatnim czasie powód leży nie tylko w jego osiągnięciach muzycznych.
Wiele osób w dalszym ciągu dziwi się, słysząc o kolejnych miłosnych podbojach Wiśniewskiego. Trzeba przyznać, że przyciąga do siebie kobiety.

To właśnie dzięki niej "Ich Troje" osiągnęło sukces?

Ich Troje fot. Fakt
Ich Troje fot. Fakt

Jak większość z nas pamięta w zespole "Ich Troje" spiewała Justyna Majkowska. Jak zdradza Pikio, to właśnie na okres jej występowania przypada największy sukces zespołu.
- Nie wiem, czy zrobiłam dobrze czy źle. Może na łożu śmierci będę żałować swojej decyzji. Dziś się z niej bardzo cieszę. Poukładałam sobie życie i jestem z niego zadowolona. Poza tym bardziej niż śpiewać, chciałam nauczać - przyznała wokalistka.
Jak się okazuje Michał Wiśniewsski wielokrotnie prosił ją o powrót. Niestety nie dała się namówić.

Justyna Majkowska fot. Fakt
Justyna Majkowska fot. Fakt

- Propozycja powrotu pojawia się ze strony Michała Wiśniewskiego co najmniej raz na pół roku. "Kiedy w końcu wracasz, stara torbo?" - słyszę w słuchawce (śmiech). "Znowu ci muszę powiedzieć, że nie wracam" - odpowiadam - mówiła w wywiadzie dla Super-Expressu w 2015 roku.

Michał Wiśniewski. Źródło: Instagram
Michał Wiśniewski. Źródło: Instagram
Michał Wiśniewski. Źródło: Instagram

Może zainteresuje Cię to: JAK BEZPIECZNIE KUPOWAĆ LEKI? OKAZUJE SIĘ, ŻE SPRZEDAŻ FAŁSZYWYCH LEKÓW JEST DUŻYM PROBLEMEM

Polecamy także: GIS PILNIE WYCOFUJE PRODUKT SPOŻYWCZY ZE SKLEPÓW. SPRAWA JEST BARDZO POWAŻNA

Portal "Życie" informował o: NOWE ZALECENIA DOTYCZĄCE PRZYJĘĆ RODZINNYCH. JAK ODBYWAĆ SIĘ BĘDĄ WESELA I INNE UROCZYSTOŚCI W NAJBLIŻSZYM CZASIE