Jak donosi "Pikio", Edyta Górniak opublikowała filmik, na którym pokazała się w stroju, jaki zaplanowała sobie na Boże Ciało. Regionalny klimat ludowego stroju podhalańskiego: spódnicy, śnieżnobiałej koszuli i ozdobnej kamizelki, wyzwolił w artystce coś, czego nie potrafiło docenić wielu Polaków...a szkoda.

Edyta Górniak wzięła udział w procesji Bożego Ciała na Podhalu

Facebook/Edyta Górniak

Artystka jakiś czas temu swoją wypowiedzią na temat przymusowych szczepień ściągnęła na siebie mnóstwo krytyki i gniew ministra zdrowia, ale także duże poparcie. Tuż przed nią, głośno mówił o tym Ivan Komarenko, który wystąpił w tej samej niezależnej telewizji. Piosenkarka nie pozostawiła suchej nitki na decyzjach rządu i mechanizmie, jaki ma zmusić nas do szczepień.

Jej wizerunek kojarzy się z seksapilem, nienaganną figurą i ekstawagancją. Jaki szok przeżyła opinia publiczna, widząc na mediach społecznościowych Edyty krótki filmik, na których artystka pląsa po podhalańskich polankach.

Ten niecodzienny widok nie umknął internautom tym bardziej, że na filmie ubrana jest w ludowy strój, jakie można tam było zobaczyć na czwartkowym nabożeństwie i procesji Bożego Ciała.

Facebook/Edyta Górniak

Jedni w komentarzach twierdzili, że przesadziła, inni byli wprost zachwyceni. W opisie filmu, Edyta Górniak szczerze podziękowała za cudownie spędzony czas.

Dziękuję Leśnica za wspaniałą gościnę oraz przepiękną Procesję i Nabożeństwo. Nie mogę się doczekać powrotu do Was.


Facebook/Edyta Górniak

Tak piękne regiony po prostu muszą ładować ludziom "akumulatory", a dodatkowo piekna pogoda sprawia, że na prawdę chce się tam wracać! Nie dziwne zatem, że Edyta Górniak zechce być może znowu tam zawitać.

O tym pisaliśmy: Córka byłego prezydenta na językach całej Polski! Aleksandra Kwaśniewska zadrwiła z pomnika upamiętniającego wybitną polską biegaczkę

Zerknij też tutaj: Ogromnie istotny apel policji w TVP Info. Zbliżają się wakacje, wszyscy powinniśmy zachować wzmożoną czujność