Kamila Łapicka to zaledwie 36-letnia wdowa po zmarłym w wieku 87 lat aktorze Andrzeju Łapickim. To o ich małżeństwie zaledwie 10 lat temu rozpisywały się polskie gazety. Wszysttko za sprawą różnicy wieku między małżonkami.

Co się dzieje z Kamilą Łapicką?

O tym, co robi teraz po smierci swojego o 60 lat starszego męża Kamila Łapicka, ddowiedział się magazyn "Na żywo".
Para pobrała się 5 czerwca 2009 roku. Ich małżeństwo nie trwało jednak zbyt długo. Aktor zmarł zaledwie trzy lata po poślubieniu młodszej kochanki.

Kamila Łapicka screen Polki
Kamila Łapicka screen Polki

Kiedy aktor odszedł Kamilan Łapicka zajmowała się pracą redaktorską. Kobieta posiadała własną kolumne w magazynie 'Pani" a także co tydzień wydawała felietony dla "W sieci".
Jak podaje "Super Express", kobieta nie odziedziczyła jednak majątku po mężu. Jak się okazuje zalediwe rok przed smiercią Łpaicki sporządził testament, w którym przepisał swój majątek na córkę oraz wnuczkę.
Aktualnie Kamila Łapicka, która jest teatrologiem, pośwwięciła się karierze zawodowej. Kobieta pisze doktorat wInstytucie Studiów Iberyjskich i Iberoamerykańskich Uniwersytetu Warszawskiego.

Kamila Łapicka screen Polki
Kamila Łapicka screen Polki

Przypomnij sobie o… POLSKIE WŁADZE MAJĄ NOWY PLAN NA ŚWIADCZENIE SOCJALNE „Z PLUSEM”. MA DOTYCZYĆ TYSIĘCY POLAKÓW, TO WIELKI HIT

Jak informował portal Życie: NIESAMOWITA HISTORIA 7-LETNIEG CHŁOPCA. OPIEKOWAŁ SIĘ SIOSTRĄ PO TYM, JAK PORZUCILI ICH RODZICE

Portal Życie pisał również o… ZENEK MARTYNIUK POKAZAŁ FANOM SWOJĄ REZYDENCJĘ. WNĘTRZA PRZYPRAWIAJĄ O ZAWRÓT GŁOWY