Jak podaje "Lelum", posiadanie ultradźwięków nie było nowym doświadczeniem dla pary; Carissa przeżyła ciążę wysokiego ryzyka, a ze względu na niebezpieczeństwo zaplanowano jej cotygodniowe wykonywanie USG. Do tego momentu jednak nigdy nie zauważyli żadnego wyróżniającego się zachowania.

Niezwykły obraz

YT

Ale 4 kwietnia 2017 r., kiedy pojawili się na spotkaniu w Fetal Vision Imaging w Levittown w Pensylwanii, wszystko się zmieniło. Pielęgniarka i rodzina obserwowali dzieci na ekranie, gdy łapiąc oddech zobaczyły to, co zobaczyły. Nienarodzone siostry oparły się na sobie i pocałowały.

YT

W wywiadzie dla Inside Edition Carissa powiedziała: „To było tak ekscytujące widzieć je w ten sposób. Nie sądziłam, że będą tak blisko siebie, ale są i było tak pięknie widzieć ”. „Zaczęło się od tego, że„ Dziecko B ”całowało„ Dziecko A ”w policzek, a potem zaczęły się zbliżać, a potem całowały się w usta.” „Widzisz, jak ich usta otwierają się i zamykają, to było po prostu takie słodkie”.

Według Carissy, Randy był zszokowany tym, co zobaczył. „Jego twarz po prostu opadła, jakby był bez słowa. Ale odezwał się od chwili, gdy dowiedział się, że mamy bliźniaki - zażartowała. „Widzenie tego rodzaju ultradźwięków było dla mnie bezcenne” - dodała.

Jednak nie tylko rodzice byli zszokowani tą interakcją. John Hamburg, człowiek, który przeprowadził sonogram wiedział, że od początku było coś wyjątkowego. „Zrobiłem ich 15 000 i nigdy nie widziałem bliźniaków twarzą w twarz, wyglądających, jakby się całowali”, powiedział Huffington Post . „Zwykle jedna głowa jest podniesiona, a druga opuszczona.” Chociaż obserwowanie tego rodzaju interakcji podczas USG jest rzadkie, naukowcy uważają, że bliźniaki zaczynają ze sobą wchodzić w interakcję już w 14 tygodniu ciąży.

YT

W badaniu opisanym przez Scientific American naukowcy odkryli, że dzieci zaczęły sięgać do siebie wzajemnie około 14 tygodnia, a po 18 tygodniach ciąży sięgają po bliźnięta bardziej niż siebie lub ścianę macicy. Dodatkowo „kontakt między nimi wydawał się być zamierzony - nie jest to przypadkowy wynik bliskości przestrzennej”.


YouTube/Inside Edition

O tym pisaliśmy: Bartosz Żukowski przez lata przechodzi trudne chwile. Serialowy Walduś wciąż wierzy, że rozwiąże problem

Zerknij: Kondolencje płyną do rodziny gwiazdy "Na Wspólnej". Nie ma już w jej życiu najważniejszego mężczyzny