Kiedy brzuch Liny Mediny zaczął rosnąć, lekarze byli przekonani, że cierpi na duży guz - w końcu miała zaledwie pięć lat. Po przeprowadzeniu testów odkryli, że była w siódmym miesiącu ciąży po zbrodniczej napaści dorosłego mężczyzny, a tygodnie później urodziła zdrowego chłopca.

Niebywała historia dziwnego dowcipu natury

YT

80 lat później Lina jest wciąż najmłodszą osobą na świecie, która kiedykolwiek rodziła. Urodziła się w małej wiosce w Andach w Peru w biednej rodzinie w 1933 roku. W wieku pięciu lat jej matka zauważyła powiększający się brzuch po tym, jak skarżyła się na bóle.

Zaledwie kilka tygodni później, 14 maja 1939 r., Urodziła małego chłopca przez cesarskie cięcie, ponieważ jej młoda miednica została uznana za zbyt małą do naturalnego porodu. Jej dziecko urodziło się zdrowe, a niemowlę nazwano Gerardo na cześć lekarza, który go przyjął.

YT

Kiedy urodził się Gerardo, lekarz odkrył, że pomimo zaledwie pięciu lat Lina miała dojrzałe narządy płciowe i cierpiała na stan zwany przedwczesnym dojrzewaniem płciowym. Po porodzie Liny policja aresztowała jej ojca Tilburelo pod zarzutem kazirodztwa. Chociaż rodzina nigdy nie rozmawiała z prasą, matka Liny podobno zauważyła, że ​​jej córka zaczęła mieć miesiączki od trzeciego roku życia.

YT

Jednak później Tilburelo został zwolniony przez policję z powodu braku dowodów i do dziś prawdziwa tożsamość ojca małego Gerardo nigdy nie została ujawniona. Dorastając, Gerardo zawsze wierzył, że Lina jest jego siostrą, ale w wieku dziesięciu lat mówiono jej, że jest jego matką.

YT

Gerardo dorastał zdrowy, ale zmarł w wieku 40 lat w 1979 r. Po chorobie kości. Lina ma teraz 85 lat i nadal mieszka w Peru - jednak odmówiła sprzedaży swojej historii, ponieważ pragnęła normalnego życia.

YT

Poślubiła męża Raula w latach siedemdziesiątych, a później urodziła drugiego syna w wieku 39 lat.

YT

Jej przypadek był często uważany za mistyfikację, ale lekarze twierdzą, że mają zdjęcia rentgenowskie i biopsje, które dowodzą, że naprawdę była w ciąży.

O tym pisaliśmy: Bartosz Żukowski przez lata przechodzi trudne chwile. Serialowy Walduś wciąż wierzy, że rozwiąże problem

Zerknij: Kondolencje płyną do rodziny gwiazdy "Na Wspólnej". Nie ma już w jej życiu najważniejszego mężczyzny