Jak podaje "se.pl", serialowa Julka wyjechała ze stolicy do rodzinnej miejscowości Janowo. Po rozstaniu z Pawłem, którego gra Rafał Mroczek, postanowiła zniknąć mu z oczu, gdyż to wydarzenie bardzo ją zraniło.

Co się stało z aktorką?

YT

Zanim Joanna Kuberska postanowiła odejść z "M jak miłość", zaczęła współpracę z innym serialem TVP2, "O mnie się nie martw". Aktualnie wiemy, że zamierza wrócić "na stare śmieci", jednak w kogo się wcieli tym razem?

Na swoim koncie na Instagramie, aktorka dokonała wpisu, który daje fanom do myślenia. Niedokończony sezon "O mnie się nie martw" chyba w końcu doczeka finału.

"Ja od przyszłego tygodnia wracam w końcu na plan serialu @omniesieniemartw_tvp 🎬i tak się cieszę na sama myśl, ze nie macie pojęcia! Istnieje tylko strach i obawa czy jeszcze pamiętam, jak to jest być aktorką? 😂Po trzy miesięcznej przerwie jest we mnie pewien rodzaj ekscytacji pomieszanej z tremą😂✌🏻"

Powstaje pytanie o ewentualny jej powrót do "M jak miłość". Od dawna wiemy, że dopóki postać nie zostanie uśmiercona, dopóty jest możliwość powrotu. jeśli chodzi o samo ponowne pojawienie się na planie aktora, no cóż... Zawsze może wrócić, jako "zła siostra bliźniaczka".

O tym pisaliśmy: Wicepremier Jacek Sasin zapowiedział poważne, czasowe zmiany dla Śląska. O co chodzi?

Zerknij tutaj: Dawid Narożny będzie mieć kolejne dziecko? Intrygujący komentarz założyciela Pięknych i Młodych