Jak donosi "Pudelek", Lara Gessler od dawna istnieje w polskim show biznesie dzięki bliskiemu pokrewieństwu z najbardziej popularną restauratorką w kraju, Magdą Gessler. Pudelek jednak nie może wiedzieć, czy Lara o to zabiegała, czy po prostu tak wyszło.

Lara Gessler

YT

Dorastała będąc wciąż pod obserwacją mediów, będąc córką znanej w kraju restauratorki i gwiazdy TVN. Program "Kuchenne rewolucje" przyniósł mamie Lary ogromną polularność, dzięki której Magda Gessler stała się jurorką w znanym show kulinarnym.

Ciągle zapracowana, zdołała jednak wychować córkę Larę na piękną, zdolną i kochającą młodą kobietę, która rewelacyjnie radzi sobie z urokami popularności.

Pudelek

Dzisiaj ta urocza kobieta spodziewa się maleństwa, na które już wszyscy najbliżsi czekają. Paparazzi uchwycili szczęśliwą parę przechadzającą się po ulicach Warszawy w miłosnym uścisku.

Pudelek

Brzuszek Lary uroczo ukryty został pod szykowną falbanką. Ich uśmiechy i swoboda pokazują prawdziwą więź. Niezależnie od tego, czy Lara zabiegała o rozpoznawalność, czy nie, wspaniale radzi sobie w tej sytuacji. Nam pozostaje trzymać kciuki, aby ciąża i rozwiązanie przebiegło w jak najlepszym porządku!

Zobacz także: ŻONA RAFAŁA TRZASKOWSKIEGO ZABRAŁA GŁOS W SPRAWIE KOŚCIOŁA. JEJ SŁOWA WZBUDZIŁY WIELE EMOCJI

Może zainteresuje Cię to: OJCIEC PREZYDENTA ANDRZEJA DUDY NIE MÓGŁ POZOSTAĆ OBOJĘTNY. PRZERWAŁ MILCZENIE, ABY PORUSZYĆ WAŻNĄ KWESTIĘ

Portal "Życie" poleca: MARSZAŁEK SEJMU OGŁOSIŁA DATĘ WYBORÓW PREZYDENCKICH 2020. KIEDY ODBĘDĄ SIĘ WYBORY I W JAKI SPOSÓB BĘDZIE MOŻNA GŁOSOWAĆ