Jak zauważyło "Pikio", Roxana przestała bywać na wydarzeniach o charakterze medialnym, gdy przestała mieć przy sobie kogoś, kto by ją wprowadził. Rozstanie z Jackiem Rozenkiem sprawiło, że zniknęła z salonów celebrytów.

Instagram/roksana_gaska

Dziewczyna jednak mimo to przyciąga uwagę swym wyglądem, którego istotny element ostatnio postanowiła zmienić.

Roxy Gąska i jej blond

Instagram/roksana_gaska

Gdy zacznie się przeglądać jej konto na Instagramie, co za pewne czyni spore gro mężczyzn, odnosi się wrażenie, że Roxy nie ma potrzeby mówić. Wystarczy, że pozuje w milczeniu nawet, gdy nagrywa filmik.

Instagram/roksana_gaska

To, co można zobaczyć, to profesjonalna poza en face, z profili lewego, z profilu prawego, z piersiami na wierzchu, z piersiami i pupą na wierzchu, wydęte usta w tak profesjonalny sposób, że ciężko oderwać spojrzenie.

Instagram/roksana_gaska

To wszystko przyozdobione jest pięknymi, długimi blond włosami... I tutaj należy nawiązać do tytułu tego artykułu. Skoro już poruszyliśmy temat włosów: przyciemniła je nieco i teraz już nie świeci jasnymi jak papier kosmykami.

Instagram/roksana_gaska

Teraz jej włosy są ciemniejsze i dodają twarzy Roxi wyrazistości. Dodatkowo znacznie mocniejszy makijaż sprawia, że dziewczyna jakby od razu jest gotowa do wyjścia na wspaniałą premierę. Jest wprost stworzona do przechadzania się po czerwonym dywanie!
Jak sądzicie?

Instagram/roksana_gaska

Przypomnij sobie o… EKSPARTNER ALICJI BACHLEDY-CURUŚ WDAŁ SIĘ W NOWY ROMANS. COLIN FARRELL WIDUJE SIĘ ZE ZNANĄ GWIAZDĄ HOLLYWOOD

Jak informował portal Życie: KOBIETY SPOD TYCH ZNAKÓW ZODIAKU SĄ NAJLEPSZYMI MATKAMI. DOBRO DZIECI JEST DLA NICH NAJWAŻNIEJSZE

Portal Życie pisał również o… KAŻDY CHOĆ RAZ MIAŁ TEN SEN. JEGO ZNACZENIE JEST ZADZIWIAJĄCE