Nagle cały świat zawalił mi się na głowę i miałam wrażenie, że już z niczym sobie nie poradzę. Nagle zostałam sama z córeczką, wzięłam rozwód z mężem, a on przestał kontaktować się z własnym dzieckiem. Wkrótce straciłam również pracę.

Po otrzymaniu wypowiedzenia szłam ulicą płacząc, bo życie nagle stało się niesamowicie skomplikowane i trudne. Idąc ulicą, nagle zauważyłam idącą na skrzyżowaniu starszą kobietę, która sama bała się wejść na jezdnię, a nikt nie chciał jej pomóc przejść bezpiecznie na druga stronę.

Niewiele myśląc, postanowiłam jej pomóc, a kobieta szybko mi podziękowała i widząc mój wyraz twarzy, zapytała, czemu jestem tak udręczona.

Zaproponowała mi herbatę w swoim domu, a ja się zgodziłam, choć nigdy nie robię takich rzeczy wobec obcych osób. Wtedy nie wiedziałam jeszcze, że nie będę tego żałować. Odbyłyśmy długą rozmowę, a ja opowiedziałam o swoich problemach, starsza kobieta obiecała mi pomóc. Stwierdziła, że jej synowa prowadzi prywatne przedszkole i pomoże mi znaleźć pracę.

Natychmiast się zgodziłam, a ona wykonała telefon do syna. Gdy wieczorem wróciła do domu, otrzymałam telefon od synowej tej kobiety, która zaprosiła mnie na rozmowę kwalifikacyjną do przedszkola.

Rankiem następnego dnia przyjechałam do przedszkola i odbyłam rozmowę. Opowiedziałam, co mnie spotkało, a synowa tej kobiety patrzyła na mnie ze współczuciem. Wieczorem, gdy zadzwonił telefon dowiedziałam się, że została przyjęta do pracy, a córka trafiła do jednej z grup.

Ta historia miała miejsce dwa lata temu. Szybko zaprzyjaźniłam się z rodziną pani Rozalii, a jej młodszy syn szybko się mną zainteresował. Dziś jesteśmy małżeństwem, a ja spodziewać się dziecka. Moja córeczka ma wspaniałego ojczyma, który zastępuje jej ojca, a ona sama czeka na siostrzyczkę lub braciszka.

żródło: Pexels

Na portalu "Życie" pisaliśmy o: DOBRE RADY NASZYCH BABĆ I DZIADKÓW. TERAZ JUŻ WIEMY, ŻE WARTO BYŁO ICH SŁUCHAĆ

Jak informował portal Życie: TA HISTORIA TO PRZESTROGA DLA WIELU RODZICÓW. WYSTARCZYŁA CHWILA NIEUWAGI I MAMA STRACIŁA SWOJE DZIECKO NA ZAWSZE. CHŁOPIEC ZJADŁ OWOC I NAGLE ODSZEDŁ

Portal „Życie” pisał również: NASTOLETNIA MATKA BYŁA PRZEKONANA, ŻE JEJ DZIECKO NIE PRZEŻYŁO PORODU. TO, CO STAŁO SIĘ 69 LAT PÓŹNIEJ TO PRAWDZIWY CUD