Nie da się ukryć, że umiejętnie wykonany makijaż jest w stanie zmienić nas całkowicie – odjąć kilogramów, zmienić kształt twarzy, a nawet odmłodzić o kilkanaście lat. Niestety, wraz z wiekiem nabywamy coraz więcej zmarszczek i innych niedoskonałości, które czasem nawet i kolorowe kosmetyki nie są w stanie zakryć.

Ta kobieta pokazuje jednak, że nie trzeba od razu uderzać do chirurga plastyka lub oddawać połowy pensji w salonach kosmetycznych. Ona potrafi odjąć sobie przynajmniej dwie dekady w domowym zaciszu i samodzielnie!

78-letnia mistrzyni makijażu pokazuje, jak można się odmłodzić w zaledwie kilka chwil

Makijażowy tutorial Joann Hopkins robi w Internecie prawdziwą furorę. Kobieta jest matką znanego na świecie wizażysty Christophera Hopkinsa, który pierwsze szlify w tym zawodzie pobierał właśnie u swojej mamy, która z niesamowitą zręcznością i talentem artystycznym codziennie wykonuje sobie makijaż.

Mężczyzna postanowił pochwalić się ukochaną mamą, a jej wyczyny trafiły do serwisu Youtube. Film, który trwa niecałe 3 minuty ma obecnie blisko 7 milionów wyświetleń i tysiące komentarzy zachwyconych metamorfozą 78-latki internautów.

- To właśnie obserwowałem, każdego dnia dorastając, i wciąż mnie fascynuje. Stąd czerpię inspirację – napisał Hopkins w komentarzu do filmu.

źródło: YouTube

Kobieta z niesamowitą sprawnością ruchów, celnym okiem do wykonywanych czynności przeobraża się z dobiegającej 80-tki staruszki w dziarską 60-latkę! Perfekcyjnie wykonany make-up uzupełnia ciekawa fryzura i potężne kolczyki. Tego nie da się opisać, to trzeba zobaczyć!

Na portalu "Życie" pisaliśmy o: DOBRE RADY NASZYCH BABĆ I DZIADKÓW. TERAZ JUŻ WIEMY, ŻE WARTO BYŁO ICH SŁUCHAĆ

Jak informował portal Życie: TA HISTORIA TO PRZESTROGA DLA WIELU RODZICÓW. WYSTARCZYŁA CHWILA NIEUWAGI I MAMA STRACIŁA SWOJE DZIECKO NA ZAWSZE. CHŁOPIEC ZJADŁ OWOC I NAGLE ODSZEDŁ

Portal „Życie” pisał również: NASTOLETNIA MATKA BYŁA PRZEKONANA, ŻE JEJ DZIECKO NIE PRZEŻYŁO PORODU. TO, CO STAŁO SIĘ 69 LAT PÓŹNIEJ TO PRAWDZIWY CUD