Dagmara Kaźmierska zyskała popularność dzięki udziałowi w programie "Królowe życia". Od tego czasu jej życie śledzą tysiące fanów. Celebrytka nie stroni od publikowania prywatnych informacji, w końcu to jej codzienne życie i jego problemy są główną tematyką rozrywkowego show TTV.

W "Królowych życia" można poznać Dagmarę jako przebojową kobietę, gotową walczyć z każdą przeciwnością losu. Królowa nie boi się ryzyka i często podejmuje wyzwania.

Dagmara Kazimierska postanowiła wyjawić skrywaną tajemnicę

Jak wyglądało życie celebrytki przed programem?

Dagmara Kaźmierska z synem. Źródło: fakt.pl
Dagmara Kaźmierska z synem. Źródło: fakt.pl
Dagmara Kaźmierska z synem. Źródło: fakt.pl

Dagmara Kaźmierska nie ma jasnej przeszłości. Celebrytka ma na swoim koncie liczne oskarżenia o dowodzenie grupą przestępczą zajmującą się prowadzeniem domu publicznego. Swego czasu Królowa miała być nawet za to skazana.

Jak podaje portal "Pikio.pl", Dagmara miała prowadzić klub "Hejdi" w powiecie kłodzkim, który był jedynie przykrywką dla nielegalnej agencji towarzyskiej. W 2005 roku Królowa miała ustalać cennik usług seksualnych. Za te praktyki sporo zarobiła.

W 2009 roku nielegalne interesy ujrzały światło dzienne. Wówczas okazało się, że niektóre z pracujących w klubie kobiet były wykorzystywane do pracy. Dagmara wraz z współpracownikami zostali skazani na kilkanaście miesięcy pozbawienia wolności.

Królowa życia w osobistym wpisie: Zrobiłam ze swoim życiem to, co ja chciałam. Dlatego jestem prawdziwą królową życia. Swojego życia"

"W życiu wygrywa ten, kto pokonał samego siebie, swoje złe nawyki, egoizm. Niedobre emocje zastępuje dobrymi i woli się uśmiechać uśmiechem dziecka, niż wilka. Ja zmieniłam w swoim życiu kompletnie wszystko. Wygrałam ze wszystkimi, którzy oczekiwali mojego ponownego upadku. Zrobiłam ze swoim życiem to, co ja chciałam. Dlatego jestem prawdziwą królową życia. Swojego życia" – napisała Kaźmierska.

Dagmara Kazimierska, źródło: Instagram
Dagmara Kazimierska, źródło: Instagram
Dagmara Kazimierska, źródło: Instagram

Przypomnij sobie o… BĘDĄ KARY ZA BRAK SEGREGACJI ŚMIECI? POLSKIE WŁADZE ZNALAZŁY SPOSÓB NA ZAPOMINALSKICH

Jak informował portal Życie: GDAŃSK: MIASTO ZNALAZŁO SIĘ W TURYSTYCZNYM RANKINGU NA CZASY KORONAWIRUSA. ZA CO NAS POCHWALONO?