Ciąża jest magicznym czasem dla każdej kobiety. Przynosi wiele radości, a czasami także daje powody do zmartwień. Niekiedy potrafi także mocno zaskoczyć.

Tak było w przypadku pewnej kobiety, która zaszła w ciąże zaledwie jako 14-sto latka.

14-latka została matką

Zdaniem wielu kobiet ciąża to jeden z najpiękniejszych etapów w życiu kobiety. Każda przyszła mama z niecierpliwością wyczekuje momentu, w którym weźmie swoje dziecko na ręce.

Natalie to nastolatka, która miała zaledwie 14 lat, gdy zaszła w ciążę. Aktualnie dziewczyna prowadzi profil na swoim Instagramie, na którym nie ukrywa tego, że została matką w tak młodym wieku. Influencerka przekuła tragedię, jaką jest zostanie nastoletnią matką, w biznes.

Nastoletnia influencerka w ciąży

Młoda Natalie Shay to amerykańska instagramerka, która postanowiła pokazywać w mediach społecznościowych to, jak wygląda życie nastoletniej matki.

Natalie chwali się zdjęciami, na którym pokazuje to, jak żyje. Nastolatka dzieli się swoim zżyciem z prawie 70 tysiącami obserwujących!

Blogerka potrafi pogodzić rolę matki, ze szkołą zaoczną i pracą wieczorową w sieci sprzedającej jedzenie typu fast food.

Przypomnij sobie o… POLACY ŁAPIĄ SIĘ ZA GŁOWĘ. TAKIEGO WZROSTU CEN PRODUKTÓW ŻYWNOŚCIOWYCH NIKT SIĘ NIE SPODZIEWAŁ. CZY MOŻEMY LICZYĆ NA POPRAWĘ SYTUACJI

Jak informował portal Życie: W TRAKCIE WIZYTY NA CMENTARZU ZOBACZYŁA COŚ, CZEGO DŁUGO NIE ZAPOMNI. TO UPIORNE

Portal Życie pisał również o… DOBRE WIEŚCI Z MINISTERSTWA ZDROWIA DLA PLANUJĄCYCH TEGOROCZNE WAKACJE. WICEMINISTER ZDROWIA WYDAŁ WSTĘPNE OŚWIADCZENIE