Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka są małżeństwem od 26 lipca 2018 roku. Para wspólnie wychowuje dwoje dzieci: córeczkę Antoninę Hanną i synka Jędrzeja.

Muzyk i była miss Polski rzadko pokazują się razem. Para nie lubi mówić też o swoim życiu prywatnym. Stara się zachować w tajemnicy jak najwięcej.

Czy czeka ich przeprowadzka?

Małżeństwo od pewnego czasu dzieliło swoje życie między Warszawą a Kościeliskiem. Wszystko przez pracę, para dołączyła bowiem do ekipy prowadzących „Dzień Dobry TVN".

Jak podaje portal „Plotek”, para zdecydowała się jednak na stale przeprowadzić się do Kościeliska.

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka fot. Instagram
Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka fot. Instagram

Wymienili Warszawę na Podhale

W wywiadzie dla "Rewii" Paulina zdradziła, że nie planują z mężem zamieszkania w stolicy.

„Mieszkamy z mamą Sebastiana w domu zaprojektowanym przez niego. Tutaj zostajemy. Teściowa zaproponowała nam swoją pomoc i zapowiedziała, że zajmie się wnukami” - powiedziała.

Jak się okazuje Paulina Krupińska przeszła już nawet na poważną rozmowę z szefostwem, w której to ustalono, że modelka będzie dostępna w stolicy jedynie przez 2,3 dni w tygodniu. Resztę dni spędzi z dziećmi w Kościelisku.

Chcemy to zrobić dla dzieci. Tam mają przestrzeń, świeże powietrze, kontakt z naturą i są bezpieczniejsze. Mamy dom, podwórko. Widzimy, że dzieci bardzo dobrze się odnajdują i lubią tam być. W Kościelisku jest też nasza duża rodzina - dodała.

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka fot. Instagram
Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka fot. Instagram

Przypomnij sobie o… JANUSZ KORWIN MIKKE PRZYŁAPANY NA PLAŻY. DZIWNE ZACHOWANIE ZNANEGO POLITYKA PRZYKUŁO UWAGĘ

Jak informował portal Życie: MINISTERSTWO ZDROWIA OPUBLIKOWAŁO NAJNOWSZY RAPORT DOTYCZĄCY KORONAWIRUSA W POLSCE. W NIEKTÓRYCH REJONACH SYTUACJA WYMYKA SIĘ SPOD KONTROLI