Jak podaje "Lelum", Anna Raunigk miała wówczas już trzynaście dzieci i przeszła in vitro pod koniec ubiegłego roku, ponieważ jej najmłodsza córka chciała młodszego rodzeństwa.

Najstarsza mama w Niemczech

65-letnia Niemka miała zostać najstarszą osobą, która kiedykolwiek urodziła czworaczki. Annegret Raunigk z Berlina miała już trzynaście dzieci, a jej najnowsza ciąża była wynikiem leczenia in vitro przy użyciu zarówno nasienia oddanego, jak i jaj.

YT

Powiedziała, że ​​postanowiła spróbować mieć kolejne dziecko, ponieważ jej najmłodsza córka, w wieku 9 lat, chciała młodszego brata lub siostry. Będąc w 21 tygodniu ciąży, powiedziała niemieckiemu nadawcy RTL , że była „zszokowana”, gdy badanie ultrasonograficzne wykazało, że nosi czworaczki.

Nauczycielka angielskiego i rosyjskiego, która miała wtedy w planie przejść na emeryturę, nie wierzyła jednak, że pojawią się jakiekolwiek problemy z ciążą, ponieważ zakładała, że ​​„pozostanie zdrowa i wysportowana”.

Jej 13 dzieci, z których najstarsze miało wtedy 44 lata, pochodzi od pięciu różnych ojców, a pani Raugnigk ma siedmioro wnuków. Broniła swojej decyzji o zajściu w ciążę w późniejszym okresie życia, mówiąc: „Myślę, że trzeba decydować o sobie i nie słuchać zbyt wiele opinii innych".

Co o tym sądzicie? Znacie tak dojrzałe świeżo upieczone mamusie w swoim otoczeniu?

Zobacz także: JAKIE WAKACYJNE CZYNNOŚCI MOŻEMY PODEJMOWAĆ, ABY NIE BYĆ ZAGROŻONYMI ZAKAŻENIEM KORONAWIRUSEM? GŁOS NA TEN TEMAT ZABRALI EKSPERCI

Może zainteresuje Cię to: WAŻNY APEL MINISTRA ŁUKASZA SZUMOWSKIEGO DOTYCZĄCY MASECZEK. EPIDEMIA NADAL GROŹNA