10-letnia Maeve i jej 72-letni dziadek zostali przyłapani przed kamerą, gdy popełniali kilka ciekawych, tanecznych ruchów.

Dumna mama i synowa

YT

Kobieta, która opublikowała wideo, Jaime Jones, stwierdziła w poście, że jej córka Maeve poprosiła „Dziadunia” o wejście do duetu podczas letniego recitalu.

Oboje mieli sześć klas nauki i ćwiczenia tańca. Ich ciężka praca się opłaciła, a film został udostępniony ponad 100 000 razy i obejrzany ponad 7 milionów razy. Dumna mama Maeve napisała na Facebooku:

Wczoraj opublikowałam krótki klip, który tak bardzo się spodobał, że postanowiłam podzielić się całym tańcem. To moja 10-letnia córka Maeve stukająca ze swoim 72-letnim (tak niesamowitym) Dziadkiem (moim teściem).


Facebook

Reczitalowy występ dziadka i wnuczki stał się bardzo popularny i zainspirował do wspólnego działania niejedno pokolenie. Warto zwrócić uwagę na ich zgranie w tańcu synchronicznym, co nie jest sprawą prostą, jeśli chodzi o stepowanie.

Co sądzisz o tego typu integracjach pokoleniowych?

Oto trzy najmądrzejsze wedłud numerologów znaki zodiaku: Trzy najbystrzejsze znaki zodiaku, jakie poznała historia. Czy jesteś jednym z nich?

Zdeterminowany artysta nagrał ważne przesłanie do rządu: Ivan Komarenko nareszcie opublikował piosenkę, na którą czekali fani. O czym jest to przesłanie?

Przełom w poszukiwaniach: Chłopcy zaginęli ponad 20 lat temu. Niedawno ukazały się nowe doniesienia w tej sprawie