Jak podaje portal „Telemagazyn”, Łukasz i Oliwia są świeżo upieczonymi rodzicami Franka. Chłopiec przyszedł na świat w Dzień Matki. Poród przebiegał bez komplikacji, co pozwoliło Oliwi szybko opuścić szpital. W domu z niecierpliwością czekał na nich tata.

Pierwsze zdjęcie synka

W czwartek Łukasz opublikował pierwsze wspólne zdjęcie z synkiem. „Wiele osób mówiło mi że nie ma piękniejszego uczucia niż to kiedy trzyma się po raz pierwszy swoje dziecko. I wiecie co? Potwierdzam. Cały świat się wtedy zatrzymuje i liczy się tylko ten mały bobas, który jest wtulony w Ciebie. Nie da się opisać tego słowami, to trzeba przeżyć. Teraz dopiero poczułem się prawdziwym tatą” – napisał w komentarzu pod fotografią.

Wspólne zdjęcie ojca z synem zachwyciło internautów. „Cudne zdjęcie zdrówka dla Was i samych pięknych chwil” – napisała jedna z internautek. „Kibicowałam Wam od samego początku! Piękny owoc Waszej miłości! Serdeczne gratulacje” – dodała inna użytkowniczka Instagrama.

Instagram/elkuchta

Udział w programie

Wiele osób pozostaje sceptycznymi, co do możliwości znalezienia miłości w programie, jednak Oliwia i Łukasz są idealnym dowodem na to, że czasem to działa. Od razu świetnie się ze sobą dogadywali, choć pierwszą myślą Oliwi o Łukaszu było to, że „to taki ładny podrywacz”.

Łukasz przyznał, że Oliwia go od razu zauroczyła. „Pomyślałem, że faktycznie może coś z tego być. Sposób może trochę kontrowersyjny i dziwny, żeby szukać żony w telewizji, ale czemu nie, widać, że czasami trzeba zaryzykować” – powiedział w „Dzień dobry TVN”.

YouTube/Pomponik

Spodziewaliście się, że para doczeka sie potomka?

To też może cię zainteresować: Piotr Adamczyk stracił pracę? Aktor nie ma pieniądzy

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Zadziwiające słowa Łukasza Szumowskiego. Czyżby minister zdrowia sugerował, że obostrzenia były niepotrzebne

O tym się mówi: Kuba Wojewódzki otwiera kolejną restaurację. Ceny zwalają z nóg. Czy król TVN-u zagrozi pozycji Magdy Gessler?