Joanna Krupa od 7 miesięcy jest szczęśliwą mamą. Gwiazda uwielbia dzielić się ze swoimi obserwatorami na Instagramie tym, jak radzi sobie w nowej roli. Ostatnio gwiazda zamieściła nagranie, które wywołało wśród Instagramowiczów niemałe zamieszanie. Zdaniem „insta matek” dziewczynka siedzi na niebezpiecznej poduszce!

Ashą-Leigh i niebezpieczna poduszka. Matki atakują Joannę w komentarzach

Wczorajszy Dzień Matki, Joanna Krupa postanowiła przypieczętować nagraniem na Instagramie.

- Witajcie piękne mamy. Dziś jest Dzień Matki, to jest nasz dzień. Dla mnie to wyjątkowy dzień, bo 6,5 miesiąca temu urodziła się mi się piękna córeczka Asia. Teraz rozumiem rolę mamy, jest bardzo odpowiedzialna i ciężka, by dobrze wychować swoje szczęście. Przyznam się, że nigdy nie czułam takiej miłości i radości w swoim życiu. Moja Asia jest największym prezentem, jaki kiedykolwiek mogłabym sobie wymarzyć - mówiła Joanna Krupa.

W czasie, gdy Joasia nagrywała story, jej córeczka siedziała obok niej na kanapie. Internautki postanowiły zainterweniować. Ich zdaniem poduszka, na której siedziało dziecka jest niebezpieczna!

Dziecko jak się wywróci, powinno samo potrafić usiąść. A nie być posadzone i siedzieć. To dwie różne rzeczy... - stwierdziła fanka.

Ja wiem, co najlepsze dla mojego dziecka. Widzę, że nudy przez kwarantannę - odparła Joanna.

Słowa internautów zmusiły Joasie do zabrania głosu. Modelka postanowiła ponownie odpowiedzieć fankom.

-Ludzie, widzę komentarze o poduszkę małej. Ona siedzi sama, tylko ma poduszkę, żeby nie spadła z kanapy. Czy naprawdę nie macie w życiu, o co się martwić Asha ma wszystko, co potrzebuje i co jest najzdrowsze dla niej - zadeklarowała Joanna.

A wy co myślicie?

To też może cię zainteresować: ZUPEŁNIE NOWE ZASADY W SKLEPACH. PREMIER MATEUSZ MORAWIECKI OGŁOSIŁ ZMIANY W PROWADZENIU HANDLU PODCZAS PANUJĄCEJ SYTUACJI

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: KIEDY PÓJDZIEMY DO TEATRU, KINA LUB NA KONCERT? MINISTER KULTURY PIOTR GLIŃSKI PODAŁ DATĘ

O tym się mówi: INFORMACJA, NA KTÓRĄ CZEKALI WSZYSCY AKTYWNI POLACY. PREMIER MATEUSZ MORAWIECKI POINFORMOWAŁ O TERMINIE ZNIESIENIA ISTOTNEGO OBOSTRZENIA