Małgosia i Paweł z "Rolnik szuka żony" jedna z tych par, której uczestnictwo popularnym programie przyniosło coś więcej niż rozpoznawalność. Para zakochała się, pobrała a teraz spodziewają się kolejnego dziecka!

Paweł i Małgosia spodziewają się kolejnego dziecka!

Małgorzata i Paweł Borysewiczowie już niedługo powiększą swoja rodzinę po raz kolejny. Małgosia poinformowała świat o tej cudownej nowinie za pomocą Instagrama.

- Dziś dzień Mam, moje święto jakby nie było 😀to też dzień, gdy swojej mamie chcę powiedzieć dziękuję️ za wszystko. Dziękuję też Wam, że trzymaliście kciuki😌przed nami trochę czasu do 2 szczęścia! Ale cieszymy się ogromniaście! Wszystkie momenty macierzyństwa mają swój urok, jednak usłyszeć od swojego dziecka słowo MAMA😭 zmiękczyłoby największego twardziela ❤️kocham te momenty wszystkie! #jestemmamą#jestemkobietą#jestemcórką#dzieńmamy❤️ - napisała Małgorzata Borysewicz.

Małgosia i Paweł Borysewicz fot. Instagram
Małgosia i Paweł Borysewicz fot. Instagram
Małgosia i Paweł Borysewicz fot. Instagram

Program „Rolnik szuka żony” cieszy się ogromną popularnością. Losy jego uczestników na bieżąco śledzą miliony Polaków.

Ich życie ciekawi widzów, nawet wtedy, gdy kończy się dany sezon programu. Tak też jest w przypadku Małgorzaty Borysewicz.

Kobieta była uczestniczką jednej z poprzednich edycji. Dziś, dzięki programowi jest już w związku małżeńskim z jednym z wybranych przez siebie kandydatów.

Ponadto, para doczekała się synka Ryszarda. Chłopiec jest bardzo rozpieszczany przez rodziców. Często też pojawia się na udostępnianych przez nich w sieci zdjęciach.

Małgosia i Paweł, screen: Instagram
Małgosia i Paweł, screen: Instagram
Małgosia i Paweł, screen: Instagram

Przypomnij sobie o… PROFESOR SIMON MÓWI NA JAKIM ETAPIE EPIDEMII KORONAWIRUSA JEST POLSKA. JEGO SŁOWA NIE NAPAWAJĄ OPTYMIZMEM

Jak informował portal Życie: NIEPOKOJĄCE DANE DLA POLSKICH PACJENTÓW. NA NIEOCZEKIWANE ZJAWISKO W POLSKICH SZPITALACH ZWRÓCIŁ UWAGĘ JEDEN Z SENATORÓW