Jak podaje portal „Plotek”, Aneta Zając od lat cieszy się sympatią widzów, którą zyskała dzięki roli w serialu „Pierwsza miłość”. Przez pewien czas wielu fanów żyło również jej sprawami sercowymi i rozstaniem z Mikołajem Krawczykiem. Aneta Zając stara się zachować jak największą część swojego życia prywatnego dla siebie i tak naprawdę niewiele wiadomo, co się dzieje się teraz w jej życiu.

Wyjątkowe zdjęcia

Na szczęście Aneta publikuje w mediach społecznościowych zdjęcia, na których widać, jak dużą metamorfozę przeszła aktorka. Aktorka jest teraz wyjątkowo szczupła i gołym okiem widać efekty jej pracy nad sobą. Nie wiadomo czy jej nienaganna sylwetka to wynik jakieś specjalnej diety, regularnych treningów, czy kombinacji obu.

Opublikowane na Instagramie zdjęcie Anety Zając wywołało u jej wielbicieli zachwyt i lawinę komplementów. Do fotografii pozuje w kwiecistej sukience, która idealnie podkreśla jej wyjątkowo szczupłą sylwetkę.

Instagram/Aneta Zając

Komentarze fanów

Nowe zdjęcie Anety wywołało wśród jej obserwatorów lawinę pozytywnych komentarzy. „Ej, jesteś taka petarda, że nam szczeki opadają” – napisała jedna z internautek. „Chudzinko piękna ty” – dodała inna. Ktoś stwierdził nawet, że figury Anecie Zając mogłaby pozazdrościć niejedna 18-latka.

Wiele internautek chciałoby poznać sekret figury aktorki, ta jednak konsekwentnie milczy, nie zdradzając sekretu swojego wyglądu. A szkoda, pewnie nie jedna z nas chciałaby tę tajemnicę poznać.

Instagram/Aneta Zając

Jak podoba się wam Aneta w takiej odsłonie?

To też może cię zainteresować: Maryla Rodowicz skomentowała doniesienia o swoim stanie zdrowia. Co takiego powiedziała legenda polskiej muzyki

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Katarzyna Łaniewska zdobyła się na wyznanie. Jaka jest wysokość jej emerytury? Po kilkudziesięciu latach pracy otrzymuje zbyt mało, by godnie przeżyć

O tym się mówi: Łukasz Szumowski informuje o drugiej fali pandemii. Prognozy nie są jednoznaczne