Jak podaje "Pikio", rząd postanowił dać Polakom niemały dodatek mieszkaniowy, a to wszystko za sprawą panującej epidemii koronawirusa. Te zmiany w tarczy antykryzysowej zawierają mnóstwo przepisów wychodzących naprzeciw potrzebom społeczeństwa.

Rząd zapowiedział spory zastrzyk gotówki

YT

Do tej pory, dodatek mieszkaniowy w naszym kraju wynosił zaledwie 200 złotych miesięcznie, co uważane jest za jeden z najniższych proponowanych dodatków pobieranych przez około 250 tysięcy gospodarstw domowych. Rząd postanowił wesprzeć wynajmujących mieszkania lokatorów znacznie większym dodatkiem mieszkaniowym, wypłacanym przez pół roku.

1500 złotych dodatku przez sześć miesięcy dla lokatorów

Należy pamiętać, że aby otrzymać nawet 1500 złotych dodatku mieszkaniowego miesięcznie przez pół roku, należy spełnić pewien warunek, mianowicie nie można przekroczyć progu dochodowego, który jest okreśklony w ustawie. Mimo wszystko, jest to ogromne wsparcie dla wielu uprawnionych do dodatku gospodarstw domowych.

O tym pisaliśmy: Burmistrz udawał nieżyjącego, by nie zostać złapanym przez policję. Ukrywał się w ciekawym miejscu

Co w pogodzie tego lata: Jaka pogoda czeka nas latem 2020 roku? Większość Polaków nie będzie zadowolona z przewidywań synoptyków