Jakiś czas temu w mediach było głośno na temat najmłodszej matki na świecie. Mająca wówczas około 15 lat Chantelle, urodziła dziecko. Dziecko zostało poczęte przez jej 12-letniego kolegę Alfiego.

Jak się okazuje para była zadowolona z posiadania dziecka. Rodzice chcieli samodzielnie wychować syna. Para dzieciaków miała zamiar zamieszkać razem.

Rodzice nieletniej ciężarnej oraz jej 12-letniego chłopaka byli sceptyczni. Rodzina dziewczyny nie należała do majętnych, natomiast ojciec Alfiego stwierdził, ze jego syn zniszczył sobie życie.

Jak twierdziła Chantelle, para jest w sobie zakochana i nie może się doczekać przyjęcia na świat swojej córki Maisie.

Wszystko zmieniło się przez testy DNA

Kiedy rodzice Alfiego postanowili zrobić testy na ojcostwo, okazało się, ze dziecko nie jest ich syna. Maisie jest córką człowieka o imieniu Tyler Biker.

Czternastoletni wówczas Tyler zrzekł się dziecka i zadeklarował, ze romans z Chantel był pomyłką.

Ta sytuacja była ogromnym wstydem dla całej rodziny dziewczyny. Z tego powodu zmuszeni byli przeprowadzić się do innego miasta.

Alfie był zrozpaczony. Nie spodziewał się tego, ze jego dziewczyna była taka rozwiązła i nie wiedziała nawet z kim jest w ciąży.

Jak po tylu latach wyglądają Alfie i Chantell?

Jak się okazuje dziewczyna wyszła za mąż i jest matką kolejnego dziecka. Alfie jest na utrzymaniu rodziców. Bezrobotny chłopak jest także na bakier z prawem.

Nieletni rodzice fot. Google
Nieletni rodzice fot. Google
Nieletni rodzice fot. Google

Nieletni rodzice fot. Google
Nieletni rodzice fot. Google
Nieletni rodzice fot. Google

Przypomnij sobie o… MAŁGORZATA OSTROWSKA-KRÓLIKOWSKA W TRUDNYCH CHWILACH MOŻE LICZYĆ NA PRZYJACIELA. CZYŻBY ODPŁACAŁ SIĘ ZA TO, CO ZROBIŁ DLA NIEGO PAWEŁ KRÓLIKOWSKI

Jak informował portal Życie: SYN KATE I WILLIAMA MA TRUDNOŚCI W NAUCE? KSIĘŻNA ZDECYDOWAŁA SIĘ NA SZCZERĄ WYPOWIEDŹ

Portal Życie pisał również o… CÓRKA EWY SAŁACKIEJ JEST JUŻ DOROSŁĄ KOBIETĄ. MATYLDA KIRSTEIN WSPOMINA MAMĘ. CZY JEST DO NIEJ PODOBNA