Jak donosi "Fakt", Daniel Martyniuk, który ostatnimi czasy pokazał swój brak pokory w najgorszy sposób, mocno nadszarpnął zaufanie swoich rodziców Zenka i Danuty. Czy teraz próbuje odbudować to, co utracił? Jak donoszą media, mężczyzna grzecznie nosi maseczkę nawet podczas samotnego spaceru po parku!

Nowa pasja Daniela

Na mediach społecznościowych Daniela Martyniuka wiele się ostatnio dzieje. Za sprawą nowo zakupionego, profesjonalnego aparatu fotograficznego, jakim się pochwalił, zajął się robieniem zdjęć plenerowych. Trzeba przyznać, że ma do tego smykałkę.


Daniel Martyniuk/Facebook

Po tym, jak pochwalił się na Instagramie zakupem profesjonalnego aparatu fotograficznego, na jego mediach społecznościowych zaczęły pojawiać się całkiem ciekawe prace fotograficzne. Od zdjęć kwiatów, przez plenery ogrodowe, po architekturę i zachody słońca.

W prawdzie utracone zaufanie rodziców będzie mu ciężko odzyskać, ale jeśli nadal będzie stosował się do ogólnie przyjętych norm społecznych, powinno się wszystko ułożyć.

Czyżby syn Króla Disco Polo zakochał się w Białowieskim Parku Narodowym? jego zdjęcia mówią same za siebie.

Jak informował portal Życie: NOWA RZECZYWISTOŚĆ W SALONACH FRYZJERSKICH I KOSMETYCZNYCH. ZOSTANĄ OTWARTE NA ZASADACH, KTÓRE MOGĄ PRZYSPORZYĆ PROBLEMÓW

Portal Życie pisał również o… KAŻDY CHOĆ RAZ MIAŁ TEN SEN. JEGO ZNACZENIE JEST ZADZIWIAJĄCE