Polska aktorka Teresa Tuszyńska, nazywana polską Brigitte Bardot, była kobietą, o której było bardzo głośno. Niezwykle utalentowanej aktorce wróżono światową karierę. Niestety kobieta wpadła w sidła nałogu, który bardzo odbił się na jej życiu. To właśnie dla rozrywkowego trybu życia, polska Pola Negri zrezygnowała z zagranicznej kariery, która oferował jej Roman Polański.

Niestety Teresa Tuszyńska rozpoczęła swoja karierę zbyt szybko. Mając zaledwie 18 lat wpadła w sidła rozrywkowego życia stołecznej śmietanki towarzyskiej. Nie potrafiła odmówić sobie alkoholu.

Debiut filmowy bardzo Tuszyńską skrzywdził. Przez kilka miesięcy realizacji filmu wszyscy traktowali ją jak gwiazdę. Potem, po filmie, który przyniósł jej ogromną popularność, musiała wrócić do szarej rzeczywistości, w której nie za bardzo potrafiła się odnaleźć" – mówił operator Jan Laskowski.

Teresa Tuszyńska fot. Interia Film
Teresa Tuszyńska fot. Interia Film
Teresa Tuszyńska fot. Interia Film

Kobieta wpadła w nałóg, który skuteczni zniszczył jej karierę. Żaden z reżyserów nie zamierzał pracować z kimś, kto przychodzi na plan zdjęciowy pijany i awanturuje się.

Kobieta po nieszczęśliwym związku z Adamem Pawlikowskim, postanowiła wyjść za jego przyjaciela hrabiego Jana Rafała Floriana Zamoyskiego.

- Ślub brała na rauszu. "Po prostu wzięła z ulicy jakiegoś taksówkarza na świadka i udali się z Zamoyskim do Urzędu Stanu Cywilnego" – opowiadał Kazimierz Kutz.

Tuż po ceremonii umówiła się na spotkanie z Pawlikowskim, i przedstawiła byłemu kochankowi nowego małżonka. Małżeństwo trwało zaledwie rok i rozpadło się z powodu nałogu aktorki.

Teresa Tuszyńska fot. Interia Film
Teresa Tuszyńska fot. Interia Film
Teresa Tuszyńska fot. Interia Film

Przypomnij sobie o… KOLEJNE ZMIANY W POCZCIE POLSKIEJ. DOTYCZĄ ONE PRZESYŁEK

Jak informował portal Życie: NAWET 10 TYSIĘCY ZŁOTYCH KARY ZA NIEPRZESTRZEGANIE JEDNEGO Z PRZEPISÓW. MOŻNA SŁONO ZAPŁACIĆ ZA SWOJE ROZTARGNIENIE