Każda z nas marzy o wspanialej miłości, która trwać będzie aż do grobowej deski. Niestety życie pisze rożne scenariusze i często bywa tak, że ten, którego kochamy nie wart jest naszego uczucia.

Mąż ją zdradzał. Postanowiła, że przejdzie prawdziwą metamorfozę!

32-letnia Sarah Curry z Wakefield w West Yorkshire dowiedziała się, że jej mąż ma inną. Kobieta postanowiła jednak nie załamywać się i zmienić coś w swoim życiu. Sarah postawiła więc na dietę, która okazała się naprawdę zbawienna! Kobieta bardzo schudła dzięki czemu stała się prawdziwą pięknością!

Mąż ją zostawił więc schudła,  screen:mirror.co.uk
Mąż ją zostawił więc schudła, screen:mirror.co.uk
Mąż ją zostawił więc schudła, screen:mirror.co.uk

Dzięki temu, ze kobieta zaczęła wreszcie dbać o siebie, a nie jak dotychczas opiekować się wszystkimi dookoła, udało jej się schudnąć o kilka rozmiarów. Z 50 wcisnęła się w 38!

„Byłam zdruzgotana, kiedy mój mąż odszedł i zostawił mnie i córkę. Powiedział, że stracił zainteresowanie mną i że lepiej się rozejść – ale osiem tygodni później zamieszkał z kimś innym” – przyznała Sarah.

„Teraz mam swoje ciało zemsty. Uwielbiam je pokazywać i zakładam eleganckie sukienki, obcisłe dżinsy i topy na ramiączkach” – powiedziała Sarah, dodając, że odejście męża było najlepszym, co ją spotkało.

Kobieta nareszcie czuje się idealnie w swoim ciele

„Uwielbiam teraz robić zakupy i zawsze kupuję eleganckie sukienki, obcisłe dżinsy i topy na ramiączkach, aby pokazać moją sylwetkę – ubrania, o których nigdy bym nie marzyła” objęta przyznaje również, że rozstanie z mężem było najlepszym, co ją spotkało.

Mąż ją zostawił więc schudła,  screen:mirror.co.uk
Mąż ją zostawił więc schudła, screen:mirror.co.uk
Mąż ją zostawił więc schudła, screen:mirror.co.uk

Przypomnij sobie o… KOLEJNE ZMIANY W POCZCIE POLSKIEJ. DOTYCZĄ ONE PRZESYŁEK

Jak informował portal Życie: NAWET 10 TYSIĘCY ZŁOTYCH KARY ZA NIEPRZESTRZEGANIE JEDNEGO Z PRZEPISÓW. MOŻNA SŁONO ZAPŁACIĆ ZA SWOJE ROZTARGNIENIE

Portal Życie pisał również o… JAK WYGLĄDA MIASTECZKO WYBUDOWANE PRZEZ OJCA TADEUSZA RYDZYKA? JEDEN Z DUCHOWNYCH OPUBLIKOWAŁ ZDJĘCIA