Portal "Zjawiska Niewyjaśnione" zajmuje się naprawdę niesamowitymi aspektami naszego istnienia. Wyszukali trzy symptpmy świadczące o tym, że ukochana zmarła osoba trafiła w lepsze miejsce.

Brak wyraźnych oznak obecności

YT

Czasem bywa tak, że wciąż czujemy obecność bliskiej osoby. Możemy doświadczyć różnych oznak jej działalności, które nazywamy zjawiskami paranormalnymi. Może to oznaczać, że osoba nie była jeszcze gotowa na taką kolej rzeczy i nie potrafi pogodzić się z faktem, że nie jest już ciałem i duszą...

Śni się radosna, albo nie śni się wcale

YT

Jeśli bliska nam zmarła osoba przychodzi we śnie i jest pozbawiona cierpienia, smutku, czy gniewu, gdy jest szczęsliwa lub gdy w ogóle się już nie śni znaczy to, że trafiła do lepszego miejsca i nie obawia się już o nic. Czasem może być tak, że nasz bliski przyśni się nam w mrocznej scenerii, smutna, zagniewana lub wystraszona. Może to znaczyć, że potrzebuje z naszej strony modlitwy.

Nagła pomyślność z nikąd

YT

Może to dotyczyć wolnych miejsc parkingowych w zatłoczonym mieście, wiecznie zielone światło, lepszą pracę, znaleziony zwycięski los na loterię, czy wygrana sprawa w sądzie. Takienagłe pomyślności mogą oznaczać, że bliska nam osoba trafiła do Nieba i była w stanie wyprosić dla nas większe łaski.


Zjawiska Niewyjaśnione

Przypomnij sobie o… KINGA ZAWODNIK BĘDZIE KONKUROWAĆ Z DOMINIKĄ GWIT? NOWA GWIAZDA POJAWIŁA SIĘ W TVN

Jak informował portal Życie: WAŻNY APEL MINISTRA ŁUKASZA SZUMOWSKIEGO DOTYCZĄCY MASECZEK. EPIDEMIA NADAL GROŹNA