Miłość matki do dziecka, nieważne o jakim gatunku mowa, jest tak samo silna. Potwierdzeniem tej tezy okazał się film, który od jakiegoś czasu krąży w sieci.

Na nagraniu widać, jak matka martwi się o swoje szczeniaki. Piesek był w takim stanie, że nie mógł samodzielnie pomoc swoim dzieciom. Matka nie mogła mu w żaden sposób pomoc.

Matka martwi się o swoje szczenięta

Suczka, która wystąpiła w nagraniu to pies, który błąkał się po ulicy samotnie. Pies był przestraszona i nikomu nie pozwalała się do siebie zbliżyć. Na szczęście suczka rozpoznała w ratownikach kogoś, kto będzie potrafił jej pomoc. Zaufała im i pozwoliła im podejść do siebie bliżej. Jak się później okazało, suczka wymagała pomocy.

Suczka postanowiła podejść do ratowników i przywitać się. Następnie pokierowała ich w stronę opuszczonego domu, w którym znajdowały się jej szczenięta.

Suczka straciła szczeniaki  screen: YouTube
Suczka straciła szczeniaki screen: YouTube
Suczka straciła szczeniaki screen: YouTube

Jak się okazało suczka wiedziała, kto jej pomoże. W domu znajdowały się jedynie szczeniaki. Ona została wyrzucona z niego przez właściciela. Pracownicy schroniska postanowili porozmawiać z mężczyzna. Niestety bezskutecznie.

Jak się okazało dom w którym mieszkały szczeniaki należał do mężczyzny, który trafił do więzienia. Jego współlokator postanowił wyrzucić suczkę za drzwi i zachować jedynie maleńkie szczeniaczki. Na szczęście pracownikom schroniska udało się przekonać mężczyznę. Kolejnego dnia szczeniaki wróciły do matki.

Przypomnij sobie o… KINGA ZAWODNIK BĘDZIE KONKUROWAĆ Z DOMINIKĄ GWIT? NOWA GWIAZDA POJAWIŁA SIĘ W TVN

Jak informował portal Życie: WAŻNY APEL MINISTRA ŁUKASZA SZUMOWSKIEGO DOTYCZĄCY MASECZEK. EPIDEMIA NADAL GROŹNA