Zmarł Andrzej Bizoń. Były Mister Polski. Mężczyzna od jakiegoś czasu zmagał ssie z chorobą. Odszedł w skutek uduszenia. skutek uduszenia. Mężczyzna miał zaledwie 44 lata.

Andrzej Bizoń nie żyje

Andrzej Bizoń w 2000 roku został Misterem Polski. Zwycięstwo przyniosło mężczyźnie rozpoznawalność i stało się pierwszym krokiem w jego karierze w showbiznesie.

Karierę mężczyzny znacznie utrudniła choroba. Andrzej zachorował na zwyrodnienie kręgosłupa. Choroba przykula mister do lóżka, po dziesięciu latach walki, mężczyzna zmarł.

Magda Modra wspomina Andrzeja Bizonia

W rozmowie z "Plejadą" Magdalena Modra zdecydowała się powiedzieć kilka słów na temat Andrzeja Bizonia.

Andrzej na każdej imprezie był duszą towarzystwa. To człowiek, który żył z dnia na dzień. Nie zapomnę jego uśmiechu, zawsze mówił, że trzeba żyć, szaleć i brać z życia garściami - wspomniała.

Jak dodaje Modra, Bizon miał problemy z oszczędzaniem pieniędzy, dlatego tez za życia organizował zbiorki na leczenie swojej choroby.

Najwięcej pieniędzy w latach 90. zarabiał z modelingu. Był najlepiej opłacanym modelem, który dostawał angaże w dużych projektach. To, co zarobił, wydawał jednak lekką ręką, bo był rozrzutny, zawsze go za to ganiłam, mówiąc: Andrzej kup mieszkanie, odłóż coś na przyszłość, póki masz swój złoty okres w karierze. Ale on żył tu i teraz, żył bardzo intensywnie, nikt by się nie spodziewał, że zabierze go choroba. Prędzej, że jego szaleństwa nam go zabiorą - przyznała.

Przypomnij sobie o… KINGA ZAWODNIK BĘDZIE KONKUROWAĆ Z DOMINIKĄ GWIT? NOWA GWIAZDA POJAWIŁA SIĘ W TVN

Jak informował portal Życie: WAŻNY APEL MINISTRA ŁUKASZA SZUMOWSKIEGO DOTYCZĄCY MASECZEK. EPIDEMIA NADAL GROŹNA

Portal Życie pisał również o… DANIEL OLBRYCHSKI DWUKROTNIE BRAŁ UDZIAŁ W AUDIENCJI U JANA PAWŁA II. SYN AKTORA ZAWDZIĘCZA PAPIEŻOWI ŻYCIE. CO SIĘ WYDARZYŁO