Pewna dziewczynka urodziła się z niezwykłą przypadłością. Na nosku dziecka występował guz, który ze względu na swój okrągły kształt i czerwony kolor przypominał nos klauna. Dziecko stało się obiektem drwin wielu. Przez lata mówiono, że guza nie da się zlikwidować. Na szczęście pojawił się pewien chirurg, który podjął się wyzwania.

Connie Lloyd to dziewczynka, która urodziła się z „nosem klauna”. Na szczęście udało się zlikwidować narośl na nosie dziewczynki.

Lekarze zauważyli, że z nosem dziewczynki jest coś nie tak już w momencie, kiedy dziecko znajdowało się w lonie matki. Na wykonanym przez nich badaniu USG widać było dziwny dzień w miejscu nosa, jak się później okazało, był to guz.

Guz na nosie Connie z Slough w Berkshire rósł niezwykle szybko. Jej matka Zara Green powiedziała:

-Kiedy zobaczyliśmy jej nos, byliśmy zdumieni. Wyglądała inaczej, ale wiedzieliśmy, że to nasza Connie.

Dziewczynka z nosem klauna fot. YouTube
Dziewczynka z nosem klauna fot. YouTube
Dziewczynka z nosem klauna fot. YouTube

Zaniepokojeni rodzice postanowili udać się z dziewczynką do lekarza. Ten jednak zlecił szersze badania i rodzice musieli udać się z noworodkiem do dermatologa. Kiedy pojawili się u lekarza usłyszeli najgorszą z diagnoz. U dziewczynki wykryto nowotwór.

Dziewczynka była ósmym dzieckiem w Wielkiej Brytanii, u którego zdiagnozowano podobny przypadek. Lekarz zalecił małej stosowanie leku na choroby serca – Propranolol.

Na szczecie rodzicom udało się znaleźć odpowiedniego lekarza - Dr Iaina Hutchison, który zdecydował się zoperować dziewczynkę. Po nowotworze ozostala jedynie mała blizna.

Dziewczynka z nosem klauna fot. YouTube
Dziewczynka z nosem klauna fot. YouTube
Dziewczynka z nosem klauna fot. YouTube

Przypomnij sobie o… KINGA ZAWODNIK BĘDZIE KONKUROWAĆ Z DOMINIKĄ GWIT? NOWA GWIAZDA POJAWIŁA SIĘ W TVN

Jak informował portal Życie: WAŻNY APEL MINISTRA ŁUKASZA SZUMOWSKIEGO DOTYCZĄCY MASECZEK. EPIDEMIA NADAL GROŹNA

Portal Życie pisał również o… DANIEL OLBRYCHSKI DWUKROTNIE BRAŁ UDZIAŁ W AUDIENCJI U JANA PAWŁA II. SYN AKTORA ZAWDZIĘCZA PAPIEŻOWI ŻYCIE. CO SIĘ WYDARZYŁO