Galina Shubenina urodziła małą Kleopatrę metodą cesarskiego cięcia w szpitalu Filatova w rosyjskiej stolicy - Moskwie i od tego czasu z dumą pokazywała dziewczynkę w mediach społecznościowych. Do jednej z najstarszych matek na świecie dotarli dziennikarze, którzy poznali jej wstrząsającą historiię.

Motywację kobiety do posiadania kolejnego dziecka wywołała nagła strata syna dziesięć lat wcześniej. Utraciła ukochane dziecko – 29-letniego syna z pierwszego małżeństwa - w tragicznych okolicznościach. Kobieta poczuła niewiarygodne pragnienie posiadania kolejnego dziecka, choć biologicznie było już na to bardzo późno.

Jej instynkt pozwolił jej jednak ponownie zrealizować się, gdy mogła już trzymać w ramionach małą Kleopatrę. Dziewczynka przyszła na śwuat 16 stycznia 2015 roku. W tym roku obchodziła 5 urodziny!

źródło: YouTube

60-latka z Rosji urodziła dziecko. Kobieta doczekała się nieprzychylnych komentarzy, tak żyje dziś z córką

Galina do tej pory nie przyznała, czy zaszła w ciążę metodą IVF, czyli zapłodnienia pozaustrojowego. Do tej pory odnotowano na świecie tylko jeden przypadek naturalnego zajścia w ciążę kobiety w wieku powyżej 60 lat. Mąż kobiety, Aleksiej ma 27-letnią córkę z pierwszego małżeństwa.

Galina, która nie wyjaśniła, jak doszło do śmierci jej syna. Powiedziała, że ​​teraz poświęca wszystkie swoje wysiłki na wychowaniu i spędzaniu czasu z Kleopatrą, która urodziła się, ważąc nieco ponad 3 kilogramy.

źródło: YouTube

Aleksiej powiedział rosyjskim mediom, że oboje są zachwyceni pojawieniem się na świecie ich wspólnej córki, jednak Rosjanie negatywnie komentowali ich historię, przekonując, że kobieta powinna być już babcią, a nie świeżo upieczoną mamą. Dodatkowo, mówiono, że jest skrajnie nieodpowiedzialna, samolubna i skazuje dziecko na wczesne sieroctwo.

źródło: Google

Chodziły również plotki o tym, że Kleopatra przyszła na świat chora przez wiek matki i będzie cierpieć do końca życia. Nic się tak nie stało – mała Kleopatra jest całkowicie zdrową i rezolutną dziewczynką, która uwielbia tańczyć, a rodzice wspierają ją wytrwale w jej pasji. Córka Galiny już nie może się doczekać pójścia do szkoły!

Uważa się, że Galina może być najstarszą kobietą w Rosji, która kiedykolwiek rodziła.

źródło: Google

Może zainteresuje Cię to: WRÓCIŁ ZZA ŚWIATÓW, ABY POPROWADZIĆ CÓRKĘ DO OŁTARZA. NIESAMOWITA HISTORIA, KTÓRA WYCISKA ŁZY Z OCZU

Zobacz także: CIĘŻARNĄ KOBIETĘ SPOTKAŁA NIEZWYKLE PRZYKRA SYTUACJA. ZOSTAŁA ŹLE POTRAKTOWANA PRZEZ STARSZĄ PANIĄ

Na portalu "Życie" pisaliśmy o: NAUKOWCY ODKRYLI SEKRET DŁUGOWIECZNOŚCI. KLUCZEM DO WSZYSTKIEGO JEST TROSKA O INNYCH