Jej mąż, 77-letni Noah Adenuga, ujawnił, że są małżeństwem od 1974 roku i od zawsze chcą mieć własne dziecko. Jak podaje "en.goodtimes.my", 68-letnia Margaret Adenuga urodziła niedawno piękne bliźniaczki po 46 latach oczekiwania.

Usilne starania

Zanim Margaret w końcu zaszła w ciążę, mówiono, że silna kobieta już trzy razy przeszła procedury in vitro. Pomimo wielu niepowodzeń, których doświadczali podczas podróży, Margaret i Noah nigdy się nie poddali. Wszystkie wysiłki, które podjęli do dziś, z pewnością nie poszły na marne, ponieważ są teraz pobłogosławieni córką i synem w tym samym czasie.

Bliźniaczki urodziły się podczas cesarskiego cięcia w 37 tygodniu ciąży Margaret w szpitalu University of Lagos Education (LUTH) w kwietniu ubiegłego roku. Dr Adeyemi Okunowo, który powitał bliźniaki, powiedział, że wyznaczono zespół ekspertów do monitorowania ciąży Margaret ze względu na czynnik wieku.

Dr Adeyemi stwierdził również, że kobiety w późniejszym wieku mogą zajść w ciążę za pomocą in vitro, ale lekarze muszą ponosić ryzyko medyczne związane z ciążą w tym wieku.

To też może cię zainteresować: Ekspartner Alicji Bachledy-Curuś wdał się w nowy romans. Colin Farrell widuje się ze znaną gwiazdą Hollywood

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Zenek Martyniuk podjął decyzję, której nikt się nie spodziewał. Czy znany piosenkarz ma już dość problemów ze swoim synem?