Rodzice Dariny rozwiedli się, gdy miała 2 lata. Matka zabrała dziecko i wróciła do rodziców po rozwodzie.

Kobieta nadal uczyła się korespondencyjnie i pracowała. Cała rodzina była wtedy z dzieckiem. Kto może: siostra usiądzie, matka lub ojciec. Pomagali całemu światu, jak mówią.

Mężczyzna po raz pierwszy przyszedł do dziecka, ale z czasem stał się obojętny na dziecko i po prostu przestał odwiedzać dziewczynę.

Kiedy Darina miała trzy lata, siostra jej matki zaręczyła się. Imię ciotki pana młodego było takie samo jak ojciec dziewczynki.

Pan młody musiał przyjść na spotkanie z krewnym. W tym domu nie słychać było nic oprócz „Andrew, Andrew”. Dasha siedziała cicho, bawiąc się lalkami i czekając na wszystko.

Nadszedł wieczór i zadzwonił dzwonek. Drzwi się otwierają, wchodzi ciotka pana młodego. I Dasha krzyczy „Tatusiu!” pędzi do jego szyi.

Faktem jest, że znała tylko imię własnego ojca. Chęć posiadania pełnoprawnej rodziny zniewoliła dziewczynę i była pewna, że ​​jej ojciec przyjdzie do niej dzisiaj. Chłopiec jest naprawdę dobrym facetem. Objął Darinkę i zaśmiał się. Potem zaczęli ładnie rozmawiać.

Później młode małżeństwo wyszło za mąż, teraz mają dwoje dorosłych dzieci. Andrew był cały czas obok Darinki. Uczestniczył w szkolnych wydarzeniach Dashy, tańczył z nią po ukończeniu szkoły, kibicował jej podczas studiów i płakał na weselu.

Kiedy Andriy zostaje zapytany, ile dzieci ma jego mąż, wskazuje na swoje dwoje i mówi, że wciąż ma „starszą córkę”.

Może zainteresuje Cię to: FOTOGRAF URATOWAŁ PSA Z BEZLUDNEJ WYSPY I ODMIENIŁ JEGO ŻYCIE. "TO, CO WYDARZYŁO SIĘ NA WYSPIE, ZAPADŁO MU W PAMIĘĆ"

Zobacz także: DLACZEGO KOT ŚPI NA CZŁOWIEKU? CO OZNACZA JEGO POSTAWA I WYBRANE MIEJSCE

Portal "Życie" informował o: ZNAKI ZODIAKU POTRAFIĄ W BEZPOŚREDNI SPOSÓB KSZTAŁTOWAĆ NASZ CHARAKTER. CZAS, W KTÓRYM PRZYSZLIŚMY NA ŚWIAT MA KLUCZOWE ZNACZENIE DLA NASZEGO ŻYCIA