Dokładna data naszego urodzenia, szczególnie dzień i miesiąc, według astrologów mają ogromny i zasadniczo kluczowy wpływ na nasze przyszłe życie. Dzieje się tak ze względu na znaki zodiaku, które potrafią powiedzieć o naszym charakterze, skłonnościach i podejściu do życia więcej niż nawet nasi najbliżsi.

Warto poznać specyfikę charakteru i osobowości poszczególnych znaków zodiaku nie tylko ze względu na nas samych, ale szczególnie wtedy, gdy nawiązujemy nowe znajomości i chcielibyśmy się dowiedzieć, czy warto brać daną osobę pod uwagę, czy też nie będzie nam po drodze.

Baran

Życie i serce Baranów przepełnione jest emocjami, co powoduje, że zgodnie z naturą tego zwierzęcia często zdarza się im wybuchać i to bez powodu. Są niezwykle aktywne i otwarte na nowe doświadczenia, nie lubią się nudzić. Choć troskliwe, często zapominają o starych przyjaciołach.

Byk

Bykom przyświeca chęć odniesienia sukcesu, więc nie bujają w obłokach tylko wyznaczają mocne cele i realizują je z podziwu wartą konsekwencją. Lubią stabilizację i bezpieczeństwo, potrafią opiekować się innymi, w relacjach to długodystansowcy. Determinacja i pracowitość, a nawet pracoholizm to ich domeny.

Bliźnięta

Lubią przebywać wśród osób na tym samym poziomie intelektualnym, co one same, cenią głęboko mocniej duchową więź niż uciechy cielesne. Mają w sobie dużą dozę spokoju i są rozważne. Oszczędność nie jest ich mocną stroną, a także lubią się wywyższać, przez co spotykają się z niechęcią.

Raki

Z Rakami często trudno wytrzymać, gdyż to urodzeni pesymiści. Niemal wszystko widzą w ciemnych barwach, spodziewają się najgorszego, często porzucają zamiary i pomysły, twierdząc, że nie uda się ich zrealizować. Często wynika to z lenistwa i strachu przed własną mocą. Posiadają trzecie oko, co pozwala odsiewać fałszywych ludzi.

Lew

Lwy to… króle - zdecydowanie w towarzystwie. Uwielbiają być podziwiane przez otoczenie, a ich zdanie zawsze powinno być na wierzchu. Mają dominujący charakter i dodatkowo są bardzo uparte. Ich trudna osobowość często prowadzi do konfliktów z innymi. Wpadają w irytację w ciągu chwili, często nie potrafią panować nad emocjami.

Panny

Nie usiedzą w miejscu, ciągle ciekawe świata i innych ludzi, cechuje je ponadprzeciętna inteligencja. Otwarte na nowe doznania, z łatwością nawiązują nowe kontakty. Empatyczne i można na nich polegać jak na Zawiszy. Bywają wścibskie, a ich perfekcjonizm i szczególarstwo bywają męczące.

Waga

Wagi to najwięksi wrażliwcy wśród znaków zodiaku. Gdyby mogły uratowałyby cały świat. Rodzina i jej dobro jest na pierwszym miejscu. Czasem jedno nieostrożnie wypowiedziane słowo potrafi zranić je do żywego. Są dyplomatami, nieźle radzą sobie w negocjacjach, lecz bywa, że dają się wykorzystywać.

Skorpion

Najbardziej tajemniczy ze znaków zodiaku. Uparty przywódca, który nie znosi sprzeciwu. Dodatkowo, ten wizerunek łagodzi urok osobisty, któremu trudno się oprzeć. Mają problemy z zaufaniem, zachowują dystans, potrafiąc przy tym być duszą towarzystwa. Wyjątkowo pamiętliwe, ale również lojalne. Nigdy nie zdradzają sekretów.

Strzelec

Strzelec plus nuda i rutyna? Dwa odrębne światy. Nie usiedzą na miejscu, wciąż szukając nowego zajęcia i hobby. Sport to ich domena, aktywność fizyczną stawiają na pierwszym miejscu. Mają wielkie poczucie humoru, ludzie ich uwielbiają, często bywają duszą towarzystwa.

Koziorożec

To znak ambicji, wysokiej inteligencji i nastawienia na sukces, jednak w pojedynkę. Koziorożce są bardzo introwertyczne, a także chłodne w obyciu, co nie zjednuje im przyjaciół. Skryte, mają problemy z zaufaniem, posiadają niewielkie grono znajomych. Bywa, że na siłę szukają w ludziach fałszu i interesowności, co jest krzywdzące.

Wodniki

Królowie parkietu i towarzystwa. Kontakty międzyludzkie to ich żywioł, odnajdują się wśród nich bez problemu. Marzyciele, często bujają w obłokach,nie dla nich stateczne życie. Przygoda to ich druga natura. Bywają infantylne, nie sposób je usidlić.

Ryby

Oddawanie się marzeniom i światom wyobrażonym to ulubiony sport Ryb. Mają słomiany zapał w realizacji zamierzeń i własnym rozwoju. Są romantyczne, bardzo często niezdecydowane i nieśmiałe w kontaktach z otoczeniem. Wolą skupić się na sobie i bujaniu w obłokach.

Może zainteresuje Cię to: NAGRANIE AGNIESZKI CHYLIŃSKIEJ I JEJ CÓRECZKI PORUSZY NAWET KAMIENNE SERCA. MAJĄ ŚWIETNY SPOSÓB NA NUDĘ W CZASIE KWARANTANNY

Zobacz także: MANUELA MICHALAK ZMIENIŁA SIĘ NIE DO POZNANIA. CO SŁYCHAĆ U UCZESTNICZKI PIERWSZEJ EDYCJI BIG BROTHERA?

Portal "Życie" informował o: CZY W ŻYCIU KUBY WOJEWÓDZKIEGO POJAWIŁA SIĘ KOLEJNA KOBIETA, KTÓRA ZWRÓCIŁA MU W GŁOWIE? KRÓL TVN OPUBLIKOWAŁ TAJEMNICZE ZDJĘCIE