"You Can Dance" pojawi się na antenie stacji TVN. Produkcja ma powrócić już jesienią. Ostatni odcinek programu wyemitowano w 2016 r. Teraz trwają prace nad dziesiątym sezonem.

Hitowy program Polsatu znów na antenie!

"You Can Dance" ma pojawić się ponownie w zupełnie nowej odsłonie. Jak podaje „Fakt” produkcją kolejnego, nowego, dziesiątego sezonu ma zająć się znana firma Endemol. Zgodnie z pozyskanymi przez media informacjami, zmienione zostaną także niektóre zasad programu.

Jak do tej pory mogły w nim brać udział wszystkie te osoby, które ukończyły szesnasty rok życia. Teraz w programie zawalczą ze sobą dzieci w wieku od 8 do 13 lat. Ponadto zmieniona zostanie także nazwa programu, która z You Can Dance - Po Prostu Tańcz" przeistoczy się w "You Can Dance. The Next Generation". Jak się okazuje w jury ma zasiąść znana aktorka. Media wspominają o Weronice Marczuk:

Obecnie nie możemy udzielać informacji na ten temat. Wszystko powinno się okazać w ciągu dwóch tygodni – skomentował Faktowi manager Weroniki, Krystian Lange

Nie są znane pozostałe szczegóły nowej edycji popularnego programu, która tym razem przeznaczona zostanie dla dzieci. Co sadzicie o takim zabiegu? Spodoba się widzom TVNu?

Przypomnij sobie o… MAŁGORZATA OSTROWSKA-KRÓLIKOWSKA W TRUDNYCH CHWILACH MOŻE LICZYĆ NA PRZYJACIELA. CZYŻBY ODPŁACAŁ SIĘ ZA TO, CO ZROBIŁ DLA NIEGO PAWEŁ KRÓLIKOWSKI