Dziecko jest dla rodziców ogromnym szczęściem i spełnieniem marzeń. Wiele par jednak bezskutecznie stara się o potomstwo kilka lat, aż w końcu się poddaje i godzi z faktem, że nie może mieć dzieci. Jednak w przypadku tego małżeństwa było zupełnie inaczej.

Pewna para starała się o dziecko prawie 50 lat

Pochodząca z Nigerii para długo starała się o swoje pierwsze dziecko. Swoje starania rozpoczęli już po ślubie, który miał miejsce w 1974 roku. Po wielu latach nieudanych prób, dalej jednak wierzyli, że pewnego dnia zostaną rodzicami.

Nie poddali się i zaczęli zbierać swoje oszczędności. Postanowili, że spróbują metody in vitro. W Nigerii jest ta forma zapłodnienia kosztuje około 10 tysięcy złotych. Małżeństwo wydało fortunę, gdyż Margaret zaszła w ciążę dopiero po czwartek próbie zapłodnienia in vitro.

Los się do nich uśmiechnął

Los się uśmiechnął do 68-letniej Margaret i 77-letniego Noah. Para w końcu została rodzicami. Mało tego, na świat przyszły bliźniaki – dziewczynka i chłopiec. Ze względu na wiek Margaret, lekarze stale monitorowali jej stan zdrowia.

Jako, że to jej pierwsza ciąża i do tego jest starszą kobietą, Margaret wymagała specjalnej opieki. To była ciąża wysokiego ryzyka, albowiem okazało się, że nosi pod sercem bliźniaki. Na szczęście byliśmy w stanie poradzić sobie ze wszystkimi trudnościami w odpowiednim czasie.

- powiedział lekarza Margaret.

Bliźniaki przyszyły na świat w uniwersyteckim szpitalu w Lagos, w 37 tygodniu ciąży za pomocą cesarskiego cięcia. Świeżo upieczeni rodzice są zachwyceni i pomimo podeszłego wieku mają masę energii.

Może zainteresuje Cię to: NAGRANIE AGNIESZKI CHYLIŃSKIEJ I JEJ CÓRECZKI PORUSZY NAWET KAMIENNE SERCA. MAJĄ ŚWIETNY SPOSÓB NA NUDĘ W CZASIE KWARANTANNY

Zobacz także: MANUELA MICHALAK ZMIENIŁA SIĘ NIE DO POZNANIA. CO SŁYCHAĆ U UCZESTNICZKI PIERWSZEJ EDYCJI BIG BROTHERA?

Portal "Życie" informował o: CZY W ŻYCIU KUBY WOJEWÓDZKIEGO POJAWIŁA SIĘ KOLEJNA KOBIETA, KTÓRA ZWRÓCIŁA MU W GŁOWIE? KRÓL TVN OPUBLIKOWAŁ TAJEMNICZE ZDJĘCIE