Pewna kobieta żyła dość zwyczajnie – najpierw skończyła szkołę, następnie poszła na studia i podjęła pracę. Po latach udało jej się poznać mężczyznę, który okazał się jej wielką miłością.

Para nie widziała poza sobą świata. Dość szybko zdecydowali się na ślub, czując, że są dla siebie stworzeni. Nieco później zaczęli starania o dziecko i nie posiadali się ze szczęścia, gdy test ciążowy wreszcie pokazał dwie kreski.

Wszystko przebiegało jak z płatka – ciąża bez komplikacji, a małżeństwo w międzyczasie szykowało wyprawkę dla swojego dziecka i zastanawiało się nad imieniem. Jednak los potrafi być przekorny.

Świadectwo wiary – Bóg pomógł kobiecie i jej dziecku

Kobieta w 29 tygodniu ciąży znalazła się w szpitalu, gdyż doskwierały jej wysokie ciśnienie i obrzęki, a wyniki badań, które jej wykonywano, nie wróżyły niczego dobrego. Pobyt w szpitalu z trzech dni przedłużył się do pięciu tygodni.

W tym czasie lekarze próbowali ratować życie matki oraz dziecka. Przeprowadzano coraz to nowsze badania, dwa razy dziennie pobierano krew, stosowano nowe leki i zastrzyki, trzy razy dziennie KTG.

Młoda kobieta nie mogła uwierzyć w to, co się dzieje. Ona oraz mąż bali się, co będzie dalej. Jednak wtedy kobieta postanowiła zwrócić się ku Bogu.

Dotychczas była bardzo wierzącą osobą, która regularnie chodziła na nabożeństwa oraz spowiadała się, jednak nigdy nie skupiała się na pogłębieniu życia duchowego. Teraz wiedziała, że Bóg jest jej ostatnią deską ratunku.

Podczas pobytu w szpitalu co rusz powtarzała modlitwę „Pod Twoją obronę”, przyjmowała Najświętszy Sakrament i brała udział w Mszy Świętej w szpitalnej kaplicy.

Podczas mszy w szpitalu usłyszała w głowie głos, który mówił jej „Wszystko będzie dobrze”, i poczuła wewnętrzny spokój. Jak się okazało, była to jej ostatnia msza w szpitalu.

Udało jej się przespać całą noc, a gdy następnego dnia podjęto decyzję o nagłym cesarskim cięciu, żałowała tylko, że mąż nie może być obok. Wiedziała, że z jej dzieckiem będzie wszystko dobrze – w końcu tak mówiła Matka Boża.

I istotnie – po kilkutygodniowym pobycie w szpitalu niemowlę jest całe i zdrowe, a rodzina może cieszyć się swoją obecnością.

Przypomnij sobie o… MODLITWA ZA DUCHOWNYCH, KTÓRA DA IM WSPARCIE. JEJ AUTORKĄ JEST ŚW. SIOSTRA FAUSTYNA

Jak informował portal Życie: SZCZEGÓLNA MODLITWA DO ŚW. JÓZEFA. DZIĘKI NIEJ OTRZYMAMY POMOC W PILNYCH SPRAWACH

Portal Życie pisał również o… TA KOBIETA PRZEZ PÓŁ WIEKU NIE OBCINAŁA WŁOSÓW. JEJ PIĘKNA PRZEMIANA WPRAWIŁA W OSŁUPIENIE JEJ MĘŻA