Chas Pyle jest konserwatorem w jednej z amerykańskich szkół. Pewnego dnia mężczyzna miał za zadanie naprawienie szafki. Kiedy zabrał się do pracy, zauważył, że za szafką znajduje się pewna rzecz. Szybko spostrzegł, że nie należała do żadnego z uczniów…

Mężczyzna znalazł starą, zakurzoną torebkę, postanowił odszukać jej właścicielkę

Kiedy mężczyzna wziął do ręki starą, czerwoną torebkę, postanowił zanieść ją do sekretariatu i poprosić o zlokalizowanie jej właścicielki. Placówce udało się ustalić właścicielkę znaleziska. Była nią Patti Rumfoli.

Kobieta ukończyła szkołę w 1960, jak się okazuje Patti zostawiła torebkę w szkole w 1957 roku.

Pracownicy placówki postanowili odnaleźć kobietę i zwrócić jej torebkę. Niestety okazało się, że od 2013 roku Patii nie żyje. Szkoła przekazała własność byłej uczennicy jej rodzinie.

Skarb pochodził z 1957 roku, rodzina kobiety była zaskoczona znaleziskiem

- Nie wiem, jak wam dziękować. Naprawdę doceniamy opiekę i wysiłek, jaki w to włożyliście. To prawdziwa migawka z życia, które prowadziła zaangażowana społecznie nastolatka. Moja siostra i ja dokładnie wszystko przejrzałyśmy i zgodziłyśmy się, że mama byłaby niezwykle podekscytowana, gdyby mogła to zobaczyć. Na pewno ucieszyłaby się, że jej torba została znaleziona i przypomniałaby jej o dniu z dawnego życia - napisała córka Patti w liście skierowanym do dyrekcji szkoły.

Przypomnij sobie o… DLA PSA NIE LICZY SIĘ GRUBOŚĆ PORTFELA. TE ZDJĘCIA POKAZUJĄ PIĘKNĄ, BEZWARUNKOWĄ MIŁOŚĆ CZWORONOGÓW I OPIEKUNÓW

Jak informował portal Życie: JEJ ZACHOWANIE DOPROWADZIŁO DO ROZPADU RODZINY. KOBIETA NIE WIDZI W TYM NICZEGO DZIWNEGO