Teorii traktujących o tym, co dzieje się z ludzką duszą po śmierci jest wiele. Niektórzy twierdzą, że opuszcza ona ciało zmarłego i wędruje do nieba. Zwolennicy tej teorii udostępniają nawet zdjęcia, na których rzekomo udało im się uchwycić ten proces…

Dusza zmarłego sfotografowana po wypadku

W mediach często można napotkać fotografie zamieszczane przez ludzi, którzy twierdzą, że udało im się sfotografować duszę wychodzącą z ciała. Ostatnio na Facebooku pojawiło się zdjęcie, które jest dosyć niepokojące.

Fotografia przedstawia miejsce wypadku, w którym zginął mężczyzna. Jak twierdzi osoba, która zrobiła zdjęcie, udało jej się uchwycić moment, w którym dusza zmarłego opuszcza ciało i udaje się do nieba.

Takie fotografie dla niektórych są wystarczającym dowodem na to, że tak dzieje się naprawdę. Nie każdy bierze pod uwagę fakt, że być może obiektyw sprzętu, którym robione było zdjęcie, był zabrudzony, czy przypadkowo aparat uchwycił świetlany refleks.

Wideo z chińskiego szpitala hitem Internetu

Kolejnym dowodem świadczącym o teorii duszy opuszczającej ciało po to, by udać się do nieba, jest nagranie pochodzące z chińskiego szpitala. Widać na nim, jak nad ciałem kobiety unosi się mgła, która rzekomo miałaby być jej duszą.

Zwolennicy paranormalnych teorii są przekonani, że to wideo jest niepodważalnym dowodem na to, że po śmierci dusza opuszcza ludzkie ciało.

Sceptycy natomiast twierdzą, że wideo zostało przerobione tak, aby wyglądało na to, że dusza faktycznie opuszcza ciało zmarłej kobiety.

Jakie jest wasze zdanie na ten temat?

Może zainteresuje Cię to: W INTERNECIE KRĄŻY TAJEMNICZE ZDJĘCIE. WIELE OSÓB UWAŻA, ŻE OBJAWIŁ SIĘ NA NICH JEZUS. CZY TO OSTRZEŻENIE

Polecamy także: HISTORIA JEDNYCH URODZIN. DLACZEGO LUDZIE ŚWIĘTUJĄ BOŻE NARODZENIE W RÓŻNYCH TERMINACH

Portal "Życie" informował o: CZYŻBY ISTNIAŁY DOWODY NA REINKARNACJĘ? NIEWIARYGODNE NAGRANIE OBIEGŁO ŚWIAT