Kevin Robert Clark urodził się w 1983 roku w Stanach Zjednoczonych, a dokładnie w stanie New Jersey. Mężczyzna od początku był niezwykłym człowiekiem.

Ten noworodek urodził się z rekordową wagą

Ku zaskoczeniu rodziców, Kevin przyszedł na świat z wagą 7,42 kg! Mierzył wówczas 64 cm. Oczywiście wszystkie ubrania dla noworodków były dla niego po prostu za małe.

Gigantyczny noworodek pobił wówczas nie tylko rekord New Jersey! Był największym „malcem”, który przyszedł na świat w tym stanie Ameryki. Najważniejszy jednak była fakt, że Kevin urodził się cały i zdrowy.

Przez jego niestandardowe wymiary, już od urodzenia interesowały się nim media. Mężczyzna wspomina teraz, że był dość rozpoznawalny po swoim wzroście.

- „Nie było szansy na to, aby być anonimowym. Od samego przyjścia na świat mówiły o mnie nie tylko lokalne media. Do dziś nie ma dnia, w którym ktoś nie pyta o mój wzrost i wagę”.

Jak wygląda Kevin Robert Clark obecnie?

Z biegiem lat postura Kevina się nie zmieniała. Mężczyźnie przybywało jedynie kilogramów i centymetrów. Przyznał nawet, że z tego powodu wyśmiewano się z niego w szkole. Jednak zbytnio się tym nie przejmował.

- „Lubię sobie żartować z tego, ile mierzę, bo pytania odnośnie grania w koszykówkę, padają praktycznie za każdym razem”.

Kevin ma obecnie 35 lat. Pracował jako wojskowy. Ma żonę i dwa psy. Jego postura jest wciąż imponująca. Mężczyzna mierzy 2,05 metra i waży 136 kilogramów.

Zarówno Kevinowi, jak i jego żonie, nie przeszkadza jego wzrost. Mężczyzna przyzwyczaił się do tego, że wygląda inaczej niż inni i dobrze mu z tym.

Polecamy także: PAWEŁ KRÓLIKOWSKI MA PROBLEMY NIE TYLKO ZE ZDROWIEM. LOS NIE JEST DLA NIEGO ŁASKAWY

Może zainteresuje Cię to: POSIADASZ W DOMU JEDNĄ Z TYCH ROŚLIN DONICZKOWYCH? OKAZUJE SIĘ, ŻE MOGĄ WYWOŁAĆ U LUDZI PRZYKRE KONSEKWENCJE

Portal "Życie" informował o: KIEDY POWINNIŚMY WRZUCIĆ SZCZOTECZKĘ DO ZĘBÓW. STOMATOLODZY NIE MAJĄ WĄTPLIWOŚCI, TO CZĘŚCIEJ NIŻ CI SIĘ WYDAJE