Czasem ciężko stwierdzić, czy druga osoba kłamie. Nierzadko nie wiemy też zbyt wiele na temat jej charakteru, gdy nie znamy się jeszcze najlepiej.

Jest na to rozwiązanie – wystarczy poznać znak zodiaku drugiego człowieka. Potrafią nam wiele powiedzieć o innych.

Niektóre znaki zodiaku są bardziej wrażliwe, mniej ufne czy bardziej lojalne. Na podstawie daty urodzin można określić też, kto może być kłamcą!

Te znaki zodiaku kłamią jak z nut

Rak

Trzeba uważać na osoby spod znaku Raka. Nie lubią zmian i nie chcą dzielić się z innymi, a gdy mają swój już urządzony azyl, mogłyby z niego nigdzie nie wychodzić.

Największym problemem jest zazdrość – Rak pokazuje, jak bardzo jest zmęczony i cierpiący, by zatrzymać przy sobie drugą osobę, gdy ta chce zmian lub zakończenia relacji.

Osoby urodzone pod tym znakiem na poczekaniu wymyślają wiarygodne historie.

Waga

Wagi są z reguły bardzo łagodne, lecz nerwowe – bez różnicy, czy sprawa jest poważna, czy też nie. Szybko podnosi im się ciśnienie.

Wtedy, w nerwach, mocno koloryzują własne historie i to, co je spotkało, przez co jeszcze bardziej się denerwują. Warto wziąć poprawkę na ich opowieści.

Wodnik

Wodniki bywają lekko oderwane od rzeczywistości i lubią prowokować. Z chęcią sprawdzają reakcje innych na dane zachowanie.

Starają się nie krzywdzić innych i wycofują się. W przypadku, gdy inni mają ich już dość, a Wodniki pozostają niewzruszone, potrafią być bardzo dobrymi aktorami.

Bliźnięta

Osoby spod znaku Bliźniąt mają dwojaką naturę. Podczas pracy są naprawdę pracowite, zaś w domu nie chce im się robić nic.

Lubią opowiadać plotki, które wzbudzają ogromne emocje, a kolejnego dnia same są oburzone ich treścią.

Skorpion

Skorpiony mają wiele negatywnych cech. Często są kłamcami i wykorzystują swoje kłamstwo do tego, by osiągnąć własny cel.

Przypomnij sobie o… WODOSPAD "STANĄŁ DO GÓRY NOGAMI". NIEZWYKŁE ZJAWISKO ZACHWYCIŁO INTERNAUTÓW

Jak informował portal Życie: WELLES, BRAT NA MEDAL. NAGRANIE Z CHŁOPCEM TULĄCYM MŁODSZEGO BRACISZKA DO SNU, ROBI WRAŻENIE

Portal Życie pisał również o… NIE MA RZECZY NIEMOŻLIWYCH. UDOWODNIŁA TO JEDNA Z PAR, KTÓRA MARZYŁA O WŁASNYM DOMU. EFEKTY SĄ NIESAMOWITE