To niesamowitego zjawiska doszło kilka dni temu w Szkocji. Wodospad Jenny's Lum zaczął płynąc w odwrotnym kierunku. Woda nie spływała ze skał, a płynęła do góry! Wszystko za sprawą panującego huraganu „Ciara”.

Wodospad zmienił kierunek płynącej wody

Wodospad „odwrócił się do góry nogami” za sprawą towarzyszącemu huraganowi „Ciara” potężnego i bardzo silnego wiatru.

Nagraniem z niesamowitego wydarzenia podzieliła się agencja informacyjna, która udostępniła nagranie na swoim Twwitterze. Do zdarzenia doszło w regionie Capsie Fells w północnej Szkocji.

Jak podają szkockie media, huragan jest aktywny od niedzieli 9-tego lutego. Wiatr, który towarzyszy huraganowi jest tak silny, że zdołał odwrócić bieg płynącej wody "Jenny's Lum".

Wszystko za sprawą huraganu CIARA

Derek Fabel, który zamieścił w Internecie nagranie z wydarzenie był już świadkiem podobnej sytuacji. Jak jednak zdradza, jeszcze nigdy podmuchy wiatru nie były tak intensywne.

- Kiedy pojawiły się silne podmuchy wiatru, to woda zamiast w dół została wypompowana do góry, co wygląda jak dymny komin - powiedział.

Skutki, które niesie panujący w Europie huragan Ciara są tragiczne. Jak się okazuje w Europie co najmniej pięć osób padło ofiarą huraganu.

Przypomnij sobie o… POLACY NIE DOWIERZAJĄ. CZY OBNIŻENIE WIEKU EMERYTALNEGO W KOŃCU STANIE SIĘ FAKTEM