Ryby

Randka z rybami może cię zaskoczyć. Osoby spod tego znaku mają głowę pełną pomysłów. Randka z rybą z pewnością zapadnie ci w pamięć na długo.

Baran

Barany to osoby spontaniczne. Do ostatniej chwili możesz nie wiedzieć, gdzie zabierze cię partner. Co więcej, podczas randki mogą cię niejednokrotnie zaskoczyć. Jesteś na tyle odważny by mu zaufać?

Rak

Raki to osoby opiekuńcze. Z racji tego, że są wycofane należy traktować je z wyjątkową ostrożnością. Jeden gest czy jedno słowo za dużo, a zrobią kilka kroków wstecz. Uważaj.

Koziorożec

Randka z nim jest jak zawody. Koziorożce uwielbiają rywalizację dlatego jeśli kochasz sport, zabierz koziorożca na salę sportową. Pamiętaj, by dać mu wygrać.

Skorpion

Skorpiony to prawdziwi manipulanci. Czytają z ludzi jak z książki, dlatego lepiej uważać i nie zdradzać zbyt wielu informacji na pierwszym spotkaniu.

Waga

Wagi to prawdziwi romantycy. Niestety maja w sobie tak dużo miłości, że czasem obdarzają nią kilka osób. Upewnij się, czy waga nie jest już w jakiejś relacji…

Lew

Lwy to humorzaści egoiści. Jeśli nie masz ochoty znosisz fochów – lepiej odpuść sobie randkę z lwem.

Wodnik

Wodniki to osoby, które uwielbiają bujać w obłokach. Jeśli chcesz zrobić na wodniku wrażenie, lepiej zadbaj o bajkową scenerię.

Byk

Byki to osoby o trudnym charakterze. Dodatkowo są uparte i zadufane w sobie. Jeśli zabierasz na randkę dziewczynę spod znaku byka, nie zapomnij otworzy jej drzwi od samochodu. Jeśli tego nie zrobisz, cóż… jesteś na straconej pozycji.

Bliźnięta

Bliźnięta kochają mówić i to nie zawsze z sensem. Możesz przygotować się na lawinę słow. Dodatkowo, bliźnięta uwielbiają plotki.

Strzelec

Strzelce kochają prawdę. Osoby spod tego znaku trudno oszukać. Lepiej nie próbuj koloryzować.

Panna

Panna kocha komplementy. Jest osobą roszczeniową, która stawia się na pierwszym miejscu. Odpowiada ci taki układ?

Przypomnij sobie o… CHUSTECZKI NAWILŻANE DLA NIEMOWLĄT. DO CZEGO JESZCZE MOGĄ SIĘ PRZYDAĆ