John i Katie Black to mieszkańcy amerykańskiego Releigh. Są oni opiekunami Rosie – czyli suczki, której jednym z rodziców był Golden Retriever. Kilka lat temu para zaadoptowała Rosie, która przebywała w schronisku. Od tamtej pory cała trójka zamieszkała razem w Północnej Karolinie.

Kiedy okazało się, że Rosie zostanie mamą, wszyscy byli bardzo szczęśliwi

Katie i John na co dzień pracują jako rehabilitanci. Ich pacjentami są psy. Z racji tego, że para kocha zwierzęta, wiadomość o ciąży Rosie bardzo ich ucieszyła.

Opiekunowie Rosie dbali o suczkę przez cala jej ciąże. Dzień, w którym przyszły na świat szczeniaki, był nie tylko jednym z najradośniejszych dni w ich życiu, ale także przyniósł za sobą spore zaskoczenie. Nikt nie spodziewał się tego, jakie szczeniaki urodzi Rosie.

Kiedy Rosie urodziła pierwszego z czwórki szczeniąt, John i Katie byli ogromnie zdziwieni. Myśleli, że szczenię o takich barwach to wyjątek, jak się okazało wcale nie. Cała czwórka charakteryzowała się niecodziennym wyglądem.

Suczka urodziła nietypowe maluchy

Maluchy swoim umaszczeniem wcale nie przypominały matki. Nie były też podobne do goldenów. Szczenięta były białe i miały czarne łaty. Swoim umaszczeniem przypominały bardziej krowy niż psy.

Maluchy okazały się przesłodkie. John i Katie nazwali je Daisy, Betsy, Clarabelle oraz Moo. Maluchy oraz mama czują się dobrze, póki co są wszyscy razem. Już niedługo trafia do swoich nowych rodzin.

Przypomnij sobie o: CZY CZWORONOGI IDĄ DO NIEBA? TO PYTANIE, KTÓRE NURTUJE NAS WSZYSTKICH