Astrolodzy na podstawie ułożenia gwiazd i planet potrafią wiele powiedzieć o tym, jak będzie wyglądać nasza przyszłość. Okazuje się, że dzień urodzenia ma również szczególne znaczenie na nasz charakter.

Oto znaki zodiaku, które są niezmiernie zazdrosne o swoich partnerów i nie tylko.

Skorpion

Osoby spod znaku Skorpiona muszą ciągle czuć i słyszeć od partnera, że są najważniejsze. Z biegiem czasu może to stać się naprawdę irytujące. Jeśli Skorpiony poczują się niekochane mogą wybuchnąć złością, z którą nie będą potrafiły sobie poradzić. Partner Skorpiona może poczuć się naprawdę osaczony.

Baran

Zodiakalne Barany są raczej ciche i spokojne. Jeśli jednak chodzi o miłość- potrafią pokazać rogi. Jeśli tylko poczuje, że partner nie jest wobec niego szczery, wybucha kosmiczną złością. Czasem jednak te oskarżenia są bezpodstawne, a nawet fałszywe.

Lew

Osoby spod znaku Lwa nie urządzają standardowych scen zazdrości. Zamiast tego obrażają się na drugą połówkę. Są chłodne i nieuprzejme, a do tego bardzo uparte. Także stan obrażenia może trwać tygodnie! Na dłuższą metę potrafi to być naprawdę irytujące.

Rak

Zodiakalny Rak jeśli znajdzie tą właściwą osobę, może się niestety od niej uzależnić. Zazdrość może w tym przypadku przerodzić się w obsesję. Rak musi poczuć, że partner/partnerka należy tylko do niego. Będzie chciał za wszelką cenę zmusić drugą połówkę by wychodziła z domu tylko z nim lub nigdzie.

Koziorożec

Koziorożce uwielbiają być liderami, również w związkach. Osoby spod tego znaku zodiaku chciałby mieć partnera/partnerkę na wyłączność. Będzie chciał kontrolować życie drugiej połówki, a do tego jest bardzo zaborczy. Nigdy w życiu nie wybaczyłby zdrady.

Zobacz także: GWIAZDA SERIALU "CZTEREJ PANCERNI I PIES" ZDECYDOWANIE NIE MIAŁA SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI. TO ZASKAKUJĄCE DLA KOGO PORZUCIŁ JĄ MĄŻ

Może zainteresuje Cię to: NIESŁYCHANE. OTO NOWE INFORMACJE NA TEMAT JANOSIKA. AŻ TRUDNO W TO UWIERZYĆ

Portal "Życie" informował o: UCZESTNICZKA PROGRAMU "CZTERY WESELA" PRZESZŁA NA TAMTEN ŚWIAT. CHOROBA BYŁA SILNIEJSZA