Ziemniaki mogą smakować jeszcze lepiej! Wystarczy zastosować jeden, sekretny składnik, aby cieszyć się wyśmienicie przyrządzonymi warzywami. Wrzuć go wody, a z pewnością nie pożałujesz! Kiedy raz spróbujesz teh metody, nie będziesz chciał już więcej gotować inaczej.

Wyśmienity przepis na gotowane ziemniaki

Kartofle na stałe wpisały się w tradycyjną polską kuchnię. To jeden z podstawowych składników licznych dań, szczególnie mięsnych. Co więcej nie występują tylko w formie dodatku, ale też często samodzielnej potrawy, na przykład placków ziemniaczanych.

Istnieje doskonała metoda na ugotowanie ziemniaków tak, aby były jeszcze bardziej smaczne! Co ciekawe to nie jest jeden ze sposobów znany przez mamy i babcie, a odkryto go zupełnie przypadkowo. Mało kto ma pojęcie o tej sekretnej recepturze. Tymczasem wystarczy dodać do wody jeden, prosty składnik.

Wystarczy dodać do ziemniaków pewien sekretny składnik

Składnik, o którym mowa znajdzie się w niemal każdej kuchni. Konkretnie chodzi o marchewkę. Wystarczy dodać ją do gotujących się kartfoli, aby uzyskać ich jeszcze bardziej wyśmienity smak. Co więcej dodatek ten korzystnie wpływa na zdrowie!

Marchewka bogata jest w karoten, który pozytywnie oddziałuje na organizm. Mało tego zapobiega przed utratą właściwości odżywczych gotowanych ziemniaków.

Gotując kartofle tą metodą można dodać je do praktycznie każdego dania. Wyśmienicie będą smakować w formie puree z odrobiną masła z dodatkiem soczystego mięsa smażonego lub pieczonego.

Może zainteresuje Cię to: TYCH ZIEMNIAKÓW NIE WOLNO KUPOWAĆ W SKLEPIE. ZAWIERAJĄ TRUJĄCĄ SUBSTANCJĘ

Zobacz także: JEŚLI ZAUWAŻYŁEŚ TO PODCZAS SMAŻENIA PLACKÓW ZIEMNIACZANYCH, POD ŻADNYM POZOREM ICH NIE JEDZ. TWÓJ ORGANIZM MOŻE ŹLE ZAREAGOWAĆ

Na portalu "Życie" pisaliśmy o: ZDARZYŁO CI SIĘ KIEDYŚ PRZESOLIĆ ZUPĘ? NIE MA POWODÓW DO OBAW. MOŻNA JĄ ZYBKO I SKUTECZNIE URATOWAĆ. JAK